Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg az alapján választotok...

Tényleg az alapján választotok nevet a babának, hogy mi a véleményük az itteni válaszolóknak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Évek óta tudtam, hogy hogyan fogják hívni a lányomat. A férjemnek is ugyanez a név tetszett már gyerek kora óta.
2012. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

A fiamnál egyértelmű volt a névválasztás, most a kislányomnál nem. Igazából még most is azt érzem, nem találtam/találtuk meg az igazit.

Férjemmel többször átnéztük már a Ladó könyvet, kiírtuk a nekünk tetszőket, kérdezgettünk rokonokat, barátokat, és itt is feltettem egy kérdést ezzel kapcsolatban.

Mivel mindannyian más szemszögből közelítünk meg egy nevet, teljesen elképzelhetőnek tartom, hogy megfogadjak egy idegen által adott ötletet, tanácsot. A saját magunk által keresett neveket ugyanis nem tartom ráillőnek. Ő valahogy más, és biztos van egy tökéletes név, csak még nem érzem teljesen. Ízlelgetjük, kóstolgatjuk addig a lányneveket. Szerencsére még van 2,5 hónapom a szülésig, remélem, addig megtaláljuk a tökéletes nevet.

2012. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Kislányom születése előtt megkérdeztem itt a GYK-n a többi anyuka véleményét. 95%-ban senkinek nem tetszett, én mégis ragaszkodtam a névhez.

Hogy akkor miért kérdeztem meg? Érdekelt mások véleménye, még akkor is, ha nem lehetett eltántorítani a választott névtől.

2012. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem,igazából én is kérdeztem már,szinte senkinek nem tetszett,ennek ellenére ezt a nevet viseli.:)
2012. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem már nevekről itt, mert kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak az általunk kitalált nevekről.

Az ismerősök véleménye azért nem számít annyira, mert sokan azt mondják, hogy tetszik nekik, csak azért, hogy ne bántsanak meg minket.

Itt legalább idegen emberek arc nélkül az igazi véleményüket mondják el.

De nem ez alapján választom ki a nevet, hogy itt mire szavaznak többen.

2012. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt értem, persze, hogy kíváncsi az ember más véleményére. De annyi ilyen kérdést olvastam mostanában, és nem értettem, hogy most akkor azt adják a gyermeknek, amelyikre legtöbben voksolnak...

2012. aug. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!