Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes anyukák ti mikor...

Anyatejes anyukák ti mikor tértetek át a reggel-esti szoptatásra? S elég volt így a tejetek?

Figyelt kérdés
Kell ezzel egyáltalán sietni?
2012. aug. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

én már elég rég elválasztottam magam, nem emlékszem :DDD


anyatejes babámról tudok írni, ő 10 hónapos korában még 3x szopizott :) majd szépen elhagyta a szopikat és tejre tért át, még naponta 3x kunyerálja ki pedig már 3 éves

2012. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez gyerekfüggő is! mert az első gyerekemnél hiába akartam csökkenteni a szopik számát,egyszerűen nem sikerült,mert cicifüggő volt. ugyhogy 20hónaposan választottam el teljesen. de előtte már mondogattam neki,hogy már nem jó a cici.


most a 2.-nál meg szinte ő hagyta el a szopikat,és már csak este és éjszaka kap ha felébred. most 14hós. és kb: 10hónapos korától volt az,hogy csak este-reggel kérte

2012. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem itt már elég kevés az az anyuka, aki még anyatejes....
2012. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem aki érteni akarja a kérdést, az érti, aki meg beszólni szeret, az megörülhet.

Szeretem azokat az embereket,akik félszavakból is megértenek

2012. aug. 5. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még messze vagyok ettől, babám most lesz 5 hós. Nyilatkozni nem tudok, de engem is érdekelne más tapasztalata. Nagyon szeret cicizni a babám.

2012. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hós a lányom, 6 hós koráig csak anyatejes volt. Most ugy állunk hogy reggel és elalvás (én ugy nevezem útóvacsora) előtt mindig szopizik, a délutáni alvás előtt (ezzel egy kicsit lenyugtatom, mert egyébként örökmozgó, így hamarabb elalszik az ágyban), illetve van amikor nem akar vacsorázni (pl. fogzik), akkor is szopzik. Van amikor vacsora után pár kortyot szopizik csak, ha evett rendesen. ja és éjjel is egyszer. Szerintem nem kell sietni, majd ahogy ő akarja. Szerencsére elég a tejem, azért se sietek az elválasztással, szeretném 15-16 hós koráig szoptatni.
2012. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anyács ***** válasza:
Mikor eljutottunk az ebéd kiváltásához, kb. 7és fél hónapos volt, utána hirtelen a du-i szopit sem igényelte már, csak reggel-este. 8 hónapos korától pedig este sem kívánja a cicimet, tejpépet eszik, csak éjjel szopik, reggel tápot kap már sajnos.
2012. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!