Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni, hogy a...

Tudnátok segíteni, hogy a Gripe water hasfájás elleni vizet babáknak hol lehet kapni, rendelni neten?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárban azt mondták hiánycikk, nem tudnak rendelni, illetve csak az új fajta volt ami 3 éves kortól való. Esetleg lenne valaki, akinek maradt és már nem használja, akkor megvenném.
2012. aug. 5. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én teszveszen láttam múltkor
2012. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Virag Timea válasza:
Én DM-ben vásároltam. Ott próbáltad már?
2012. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
DM-ben még nem próbáltam. Te mikor vettél ott? Mostanában?
2012. aug. 6. 16:38
 4/8 Virag Timea válasza:
Tavaly szeptemberben. Nekem akkor a gyerekorvosunk mondta, hogy ott tudom beszerezni.
2012. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a DM-ben sincs, és gyógyszertárban sem tudnak rendelni sem. :( Vaterán láttam, de kicsit tartok azért tőle, mert mégis gyógyszer, hogy biztos az legyen benne, aminek kell, szóval nem tudom onnan meg merjem-e rendelni. Boltban és gyógyszertárban megbízom 100%-ig.
2012. aug. 8. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
már nincs gripe water sehol, valószínű beszüntették, van ez a babuline, ami pedig 3 éves kor felett ajánlott...de akkor már minek??? szóval mi mától a Babycalm cseppekkel próbálkozunk
2012. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BioMami válasza:
A magam részéről az "új" Gripe Water-t én közvetlenül a forgalmazónál vásároltam a www.biobaby.hu oldalon a kislányomnak. Ott találtam egy felhívást, hogy további infóért keressük fel az eredeti indiai honlapot (ott találtam a linket is), ahonnan a forgalmazó beszállítja ugyanezt a terméket. Ott láttam, hogy már 1 hónapos kórtól lehet adni a babáknak. Úgy tudom, hogy a magyarországi törvények nem teszik lehetővé, hogy a külföldön egyébként gyógyszernek minősített Babuline-t gyógyszerként lehessen forgalmazni. Így marad a táplálékkiegészítő "státusz" és csak 3 éves kortól adható... Jól körüljártam tehát a kérdést, a helyi kedves bio boltos ismerősömnél a termék eredetét igazoló lapot is megtaláltam, melyen valóban egy hónapos kortól adható a Gripe W. Mi természetesen kipróbáltuk és használjuk, nagyon jó tapasztalataink vannak!
2012. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
indiában gyártják :( a régi angliai volt ( azt hiszem)
2012. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!