Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet vállaszam lányomnak?

Melyik nevet vállaszam lányomnak?

Figyelt kérdés

Nem tudok vállasztani a 3 név közül.

Boglárka, Bíborka, Boróka

Sajnos én nem kaptam a legjobb nevet szüleimtől és nem szeretném ha majd az én gyermekemet is sokat bántanák a neve miatt.

Esetleg minden névre tudnátok mondani beceneveket?

Félek ,hogy majd ő is "bénának, cikinek, gáznak" tartja majd a nevét, mindenesetre a 3 közül szeretnék választani.



2012. aug. 6. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Bíborka,Boróka nagyon kislányos,felnőttnek nem tudom elképzelni.Becenevet se tudok,talán Bori.Ugyanakkor nekem kicsit vénlányos nevek is.

Boglárka ez se igazán tetszik,nekem ezek a növénynevek nagyon határozatlannak tűnnek,de mindenesetre jobb,mint a másik kettő.A Bogi becézés viszont tetszik.

Én új nevet keresnék:/,De ez én vagyok,mert nekem nem tetszenek.

2012. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Bíborka aranyos szerintem :)
2012. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nekem ezek közül a Boróka tetszik legjobban. Borinak becézném, szerintem ez nagyon kedves név. Ha később gáznak érzi, váltsatok Rokira, tudod, a rock sosem megy ki a divatból! :))
2012. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
bórókát azt hagyd meg növény, meg pálinka névnek:) a másik 2 közül válassz(én a Boglárkát választanám)
2012. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Engem is Boglárkának hívnak.(14)

Nem tudom h szép név-e,de itt nem túl gyakori,ezért szeretem.

Általában boginak,bogikának,bogcinak,bogettinak,bogicának becéznek.Amit utálok az a bogó és a boglár.

2012. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,várok meg többet is

A Bíborkára nem tudtok becenevet mondani?

2012. aug. 6. 21:15
 7/25 anonim ***** válasza:
Bibi,Borka,Biri
2012. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A Borókát felejtsd el, ha jót akarsz. Ismerek egy Borókát, egyszer valaki kihallotta belőle a "rókát" és onnantól nem volt megállás, mindenki ezzel cikizte. Mondjuk ő beletörődött, de ki nem állhatja a nevét. Sose mutatkozik be újaknak Borókaként, Borinak mondja magát.
2012. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
mind a három förtelmes
2012. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Boglárka név tetszik. A Bogi az normális becenév, és amúgy nem kell félned ettől. Esetleg még a Bíborka... Nekem anyám a Petra nevet adta, mert ezt nem lehet "annyira" becézni. Nem-e? Dehogynem! Petronella, Petúnia, Petu, Pepe, a gyerekek akármiből kitudnak hozni egy gúny nevet, akármit is választasz. De én nem törődtem bele, hanem kijelentettem ,hogy "Nem! Nekem az a nevem ,hogy Petra! Így lettem megkeresztelve, szóval legyetek szívesek annak hívni!" És sosem voltam becézve. Ennyi. Volt ,hogy anyám meghallotta óvodában ,hogy az óvónő Petunak szólított, rászólt, az óvónő bocsánatot kért és kész. Ha valaki is becézni kezdett mindig rászóltam más esetben a társaságom. (Becenevem van, Six, de azt én találtam ki jó szántamból, és teljesen eltér a nevemtől.:))
2012. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!