Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb gyerekülés a 0-13-as és a 0-18-as kategóriában? Gyorsan kell döntenem, mert a hétvégén hosszú útra megyünk! (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hónapos, de már most szűkösen fér el a hordozóban, pedig "csak" 6 kiló. Megbántam már, hogy ezt a "fapados" hordozót vettük. Most szeretnék egy igazán jó gyerekülést venni neki, csak nem tudom melyik kategóriában keresgéljek, és milyen márkát válasszak. A BIZTONSÁG a legfontosabb, a többi csak ezután jön... Az idei teszt eredményeket ismerem, de a tavalyi és a korábbiak is érdekelnének! Segítenétek?

2012. aug. 6. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fotucsok ***** válasza:

A concord-nak van olyan ülése, ami kis korban menetiránynak háttal, jól megdöntve, majd később megfordítva, már gyerekülésként is funkcionál. Szerintem mivel még csak 3 hós fontos a jól dönthetőség, hogy ne terhelje a gerincét. A concord egyébként az egyik legjobb és legdrágább márka, és más márkától még nem láttam ilyen jó megoldást.

Egyébként, ha csak a lába hosszabb mint a hordozó, az még nem jelenti azt, hogy kinőtte, hisz nekik behajlítva kényelmes, és ha nem szűk akkor még az még jó.

2012. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha biztnonságos ülést szeretnél, az átfogó kategóriákat felejtsd el, mint 0-18 ülés.

Anno utánna olvastam, és az alapján a Maxi Cosi Cabrio -rá esett a választás.

Kategóriájában a legbiztonságosabbak közé tartozik, és a legnagyobb hordozó!

1 évesen nőtte ki a nem kis termetű lányom!

2012. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2011-es Adac teszt:

[link]

Szerintem még 0-13-as hordozót vegyél. Még elég picike a babátok, és szerintem is még sokáig jó lenne egy hordozó. Akkor növi majd ki, ha a füléig kilóg a feje a hordozóból, vagy a válla alatt van a biztonsági öv csatlakozása. Az nem baj ha kilóg a lába.

Azt olvastam, hogy a nagyobb hordozók a Concord ion és a Maxi Cosi Cabriofix.

2012. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BeSafe (0-18 kg)
2012. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!