Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen mozgékony...

Másnak is ilyen mozgékony volt 5-6 hós babája?

Figyelt kérdés
Bár az elejétől nagyon mozgékony és sajnos sírós is volt, de ez a nyughatatlansága a hasfájás elmúlásával nem ért véget. Állandóan gyakorolja az épp aktuális mozgásokat (most a mászással próbálkozik) és 1 percre nem áll le! Az ölemben kb 30 másodpercig bírja ki. Ha sétálok vele a lakásban úgy is jár a lába (biciklizik). Már gondoltam hogy kötök rá egy dinamót... De a viccet félretéve ez normális? Más babája is ilyen? Én egy csomó babát látok akiket leraknak és kiterülnek mint egy palacsinta és csak nézegetnek... Baj hogy az enyém erre egyáltalán nem képes?
2012. aug. 7. 14:58
 1/7 Kerria ***** válasza:
Igen... normális! Sőt mozgásfejlődés szempontjából előnyösebb is. Hamar fog valószínű csinálni mindent, ne aggódj...és próbálj ennek örülni!
2012. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyik babám sem volt ölbebaba, sokkal jobban szerettek az ágyon vagy a földön egy pléden fetrengeni. Az én kislányom 8 hónapos, egyenlőre kúszik és most kezdett kutyázni, próbálkozik a mászással, egy percre nem marad nyugton. Emiatt pl marha nehezen is alszik el:)

Nem minden baba ugyanolyan temperamentumú, a felnőttek sem, van, aki jön-megy, más jobban érzi magát egész nap otthon egy fotelban.

2012. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a fiam nagyon lusti volt, ahova leültettem ott elüldögélt és elszöszmöszölt...10 hónaposan kezdett mászni, 14 hónaposan indult el.

a lányom 7 hónapos, mászik, már bejárja a házat, mindenhol feláll, egy perc nyugtom nincs tőle.sosem marad egy helyben.

2012. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen normális.

Nekem 6,5 hós a lányom és ő sem szokott kiterülve feküdni, max. 10 másodpercig. :-) Szerintem azért nem az az általános ebben az életkorban, hogy egyhelyben fekszenek :-)

Inkább az a jellemző hogy állandóan "megy", mászik, mindig kiszemel valami játékot, odamegy érte, tapizza stb.

Be van sózva, ölben ő sem marad meg, csak ha sétálok vele max.

2012. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az én lányom is 5 hónapos, egész nap négykézláb kutyázik, forog, alig lehet pelenkázni, még alvás közben is jár a feneke... És minden kiszemelt tárgyért el tud mászni valahogy, 1 percre se vehetem le róla a szemem, ölben feltolja magát állásba... Szóval igazi kis sajtkukac, de én örülök, hogy ilyen mozgékony.
2012. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most jol el keseredtem. Az én babám olyan nyugodt, mint aki nyugtatót szed. Én nem tudom, hogy hoztuk össze , mert mindketten elég " izgága " tipusuak vagyunk. Most 4,5 hónapos de még mindig nagyon sokat alszik. ha földön van,(pléden) nem fekszik azért de de meg nem fordulna. Nem , hogy kutyázna. Viszont ő hasizombol akar felülni. Ezt gyakorolja, állandóan emeli fel a kis fejét.

Ugyhogy kedves kérdező , örülj neki, hogy ilyen aktív.

2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem készülj. :-DDD egy perc nyugalom nélküli életre. 1 éves a fiam. 2 hósan megfordult 4 hósan ment oda vissza,6 hósan felállt,10 hósan elindult, 2 hét múlva 1 éves, és már már szalad...nem egyszerű... nagyon örülök neki, nagyon édes mindenki csodálkozik.
2012. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!