Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi probléma, mitévő legyek?...

Cumi probléma, mitévő legyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tommee Tippee-s cumit használok, 6 hetes a babám és eddig nagyon bevált, viszont mióta BEBA tápszerről Milumil Komfort 1-re váltottam, állandóan eldugul a cumifej, nem folyik rendesen, a a babám meg sír mert nem tudja szívni. Viszont a következő fej 3 hós kortól van. Vagy át kellene szűrnöm a tápszert? De eddig a BEBás tápszerrel semmi ilyen gond nem volt, folyt rendesen.

2012. aug. 7. 15:00
 1/2 Kerria ***** válasza:
Némelyik tápszer nehezen oldódik, hasonló problémával küzdöttem én is anno. A nagyobb cumifej nem feltétlen jó, mert gyorsabban megy benne a kaja. Ez az én kislányomnál nagy probléma lett volna, mert így is mohón evett, sok levegőt nyelt, és fájt a pocak. Így én mindig nagyon meleg vízzel elkevertem aztán felöntöttem szoba-hőmérsékletű babavízzel. Így optimális lett a tápi hőmérséklete, és fel is oldódott rendesen!
2012. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a cumival van a baj, hanem a tápszert kell jobban elkeverni: melegebb vízzel indítani (aztán lehet hideget önteni hozzá), villával keverni, aztán még rázni is -- így garantált az oldódás :)
2012. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!