Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 12 hónapos babával elutazná...

Ti 12 hónapos babával elutaznátok 800 km-re nyaralni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
simán
2012. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

engem 9 hónapos koromban két hétre Spanyolországba vittek a szüleim, autóval utaztunk :) mindig elmesélik, mennyire nyugodtan viseltem:)

17/L

2012. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt Te tudod csak megválaszolni. A nagyunk utált autózni, még ebben a korban csak sírt, nyűglődés volt vele rövid távon is. A kicsi az elejétől imádja a utazást, őt egyévesen gondolkodás nélkül, még messzebbre is vinném/vittem.. HA meg nem kocsival mentek, akkor én mennék, de persze a BAbátok vérmérsékletének is függvénye... Mindenesetre jó nyaralást!
2012. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

El!

De ez én vagyok,ehhez ismerni kéne a babát,tulajdonságait stb. Mindenesetre sokat álljatok meg pihenni,kicsit mozogni,vigyél valamit,amivel szívesen eljátszik,esetleg rágcsát.Ha korán,azaz hajnalban,akkor a kocsiban aludhatna még,ez sokat segítene.

2012. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem.

Bőven elég egy ekkora gyereknek max 2 órányi utazás.

2012. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi franciaországig mentünk 9 hónapossal kocsival.

Jól birta,egy részét át is aludta.

2012. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi svajcban lakunk, anyukamekhoz szoktunk hazamenni mo-ra, 1100 km kb.

Kisfiam 2 honapos kora ota megyunk autoval:)))

En elmennek!

2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő!!

Attól függ mivel utaztok?

Hogy bírja a kicsi az utazást, mennyire van hozzászokva a hosszú távú utazáshoz?

2012. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valakitől egyszer azt hallottam, hogy 1 év körüli gyerkőcével éjszaka utaztak el autóval, ami több óráig tartott. Így a baba végig is aludta az utat.
2012. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!