Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsi beszoktatós kérdés?!

Bölcsi beszoktatós kérdés?!

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott a beszoktatás?hányadik nap maradt ott először egyedül a gyerek 1 órát?
2012. aug. 7. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fokozatos beszoktatás volt. Első napon 1 órát voltunk ott, ekkor én is ott voltam vele. Második napon volt 10-től 11:30-ig ott, nélkülem. Harmadik napon reggel 8tól 11:30ig nélkülem, majd 4. napon 8tól 12ig, ott is evett. 5.napon reggel 8tól volt, először próbálták altatni, el is aludt hamar. Délután fél3ig aludt, és utána már rákínálták az uzsit is, amit evett is szépen. Tehát 5. napon ott volt nélkülem reggel 8tól du.fél4ig. Onnantól kezdve pedig minden nap reggel 8tól du. fél4-4ig.
2012. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húúú,hétfőn kezdtük és péntekre leszünk ott hogy egyedül marad 1-2 órát vagyis anya nélkül.Akkor itt lassabb a dolog...
2012. aug. 7. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden bölcsiben másképp van. Nálunk (Csepel, Kertvárosi) 2 hétig ott van velük a szülő és csak a 3. héten hagyja ott, akkor viszont már egész délelőttre. De néha tesznek "engedményt", ha úgy látják jónak, gondozónőtől függ.
2012. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekünk azt mondták max 2 hét alatt be szoktak szokni. Ha a lányom nem viselte volna olyan jól, akkor nyílván nem hagytam volna ott ilyen hamar, és akkor mi is lassabban haladtunk volna, de ő hamar beszokott. Nem kell elsietni ha a gyerek lassabban halad, mert akkor utána gondok lesznek, mindig sírna utánad. Tehát ne aggódj, nem gond ha lassan haladtok a beszokással.
2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babától függ. Mi 20-dika után kezdjük a beszokást. Azt mondta a bölcsi vezető általában két hét, de pl az én fiam nyugis, mindenkire mosolygós gyerek, azt mondta így szerinte hamarabb meg fogja szokni, hát remélem tényleg így lesz.
2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is 2 hetet mond a gondozónő, ők úgy tartják, hogy felesleges jobban elhúzni, mert megsínyli a szülő és a gyerek is.

Nálunk úgy volt, hogy egy keddi napon vittem először reggeli után (ez 9-kor van), akkor ott maradtunk együtt ebédig. (fél12-ig).

Másnap ugyanígy mentünk és ismét együtt maradtunk, majd harmadnap otthagytam egy órára. Pénteken már másfél órát maradt ott, majd a következő héttől reggelire vittem és fél12-re mentem érte, annak a hétnek a végére pedig beálltunk a "rendes" kerékvágásba: 8-ra viszem és délre megyek érte.

2012. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!