Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt a babádnak MR vizsgálata...

Volt a babádnak MR vizsgálata altatásban?

Figyelt kérdés

HA igan akkor, hogyan történt?

Mivel altatták?

A baba hogyan viselte?


Köszönöm ha válaszoltok!


2012. aug. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


fiamnak volt nagyon régen altatásban,addig nem is volt gond amig be nem adtak a kontraszt vagy milyen folyadekot.Arra felebredt,hat eleg necces volt:( Megijedt,sírt nagyon,abban a pillanatban leallitottak.Azt mar nem tudom hogy mivel altattak:( 10 eve volt kb

2012. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. aug. 7. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleg friss az elmeny, marciusban 12 naposan volt MR vizsgalaton a babam. Jo fej volt az altato orvos, eloszor megprobalkozott boditassal amitol rogton felebredt, de nem adta fel az orvos, latszott hogy nem szivesen altatna el. Cicire tehettem bar elotte mar 5 oraja nem szoptathattam. Hamarosan elaludt, igy vegul nem kellett altatni csak boditottak. A vizsgalaton az elso kattanasra osszerezzent, de aztan ataludta az egeszet. Agyi MR volt kb 15 percig tartott. A nap tovabbi reszet ataludta, ebresztgettem enni, de evett is rendesen. Meg ott helyszinen meg kellett varni amig felebred, szopik es pisil. Voltak tobben is kisgyerekekkel oket mind altattak. Eloszor szinten csak boditottak oket, majd kozvetlen a vizsgalat elott elaltattak oket, amint visszahoztak oket a varoba felebresztettek oket, de azutan hagytak hogy had aludjanak. Minket hazaengedtek, mert szepen szopizott meg pisi is volt, de a tobbi kisgyereket bevittek meg a korhazba arra a napra, gondolom addig mig teljesen fel nem ebredtek. Most nem tudom hirtelen elokapni a papirt amit az altatasrol kaptunk, de ha meg kesobb is aktualis, megnezem neked mivel tortent a boditas.
2012. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok megint, az kimaradt hogy alapbol mi is altatasra keszultunk, szerintem ez az altatoorvoson mulik, hogy megprobalja-e csak boditani(jobb a babanak)
2012. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Ha időd engedni akkor megkösszönném ha megírnád, hogy mivel bódították el a picit!

Az én kisfiam már 9 hónapos, így lehet, hogy a bódítás már nem lesz elég :(


Remélem a vizsgálatotok nem talált semmit!

2012. aug. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!