Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet elrontani egy pár...

Mit lehet elrontani egy pár hónaposnál? Mi az amit ma már máshogy csinálnál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell rögtön felkapdosni ha sír, kb 3-4 hós kortól. Előbb meg kell próbálni megnyugtatni ott az ágyában. És semmiképpen nem adnék a szájába cumit. Első lányomnak szinte én erőltettem hogy rászokjon, már lassan 3 éves és nem lehet tőle elvenni. 2. gyerek azt se fogja tudni mi az a cumi.
2012. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Alváshoz alapból a saját ágyához szoktasd:) Cumi sem muszáj.Észrevettem hogy sokan már az első nyikkanásra cumit adnak,szerencsétlen babóca meg csak gügyögni szeretett volna:)Nem kell nagy ringatás sem,késöbb nagyon nehéz lesz leszoktatni.Szülökkel alvás meg csak akkor ha saját magatokkal akartok kicseszni:)
2012. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Cumit nyugodtan adj,megnyugtatja ha nyűgös, segíthet az elalvásban 3-4 hónapos kortól nem kell minden nyekkenésre felkapkodni,jó az el,elejétől a saját ágyába szoktatni, tegyed sokat hasra az nagyon hasznos a babának is jó,ha kicsit nézelődik,játszik magában.
2012. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szokatnám hozzá, hogy simogassuk a fejét elalváskor.
2012. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Jah és nem kell állandóan cipelni sem:)
2012. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nagyobbacska, legyen a földön vastag szőnyegen, pléden, takarón nagyobb térben. Nálunk az ágyba meg a járókába volt, meg a dönthető pihenőszékébe s utólag visszagondolva nem volt neki tere. Most 6,5 hós s csak az egyik irányba forog.
2012. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Mit lehet elrontani? Ha nem babusgatod, ringatod eleget. Mert ez persze fárasztó, nincs egy szabad perced, de hidd el: 2-3 éves korukra nagyon jó visszaagondolni a boldog babás korszakra. Olyan hamar véget ér, aztán már egyre távolodik tőled. Törvényszerűen leválik rólad. Igen, egyéves korig non stop gálya, egy rabszolga vagy, de mégis kár lenne kihagyni.
2012. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Rabszolga...persze...egy anyuka nem rabszolga csak néhány idióta
2012. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!