Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról ha...

Kinek mi a véleménye arról ha az anya lemond a gyermekéről?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ,de nekem sajnos a szülés után a kórházban kell hagynom a gyermekemet,mert( 23 éves vagyok)nincs hova hazavinnem.anyámék öten élnek egy szobában én meg ahogy megtudta a barátom,hogy babát várok elzavart.(Nálluk laktam)Hazajöttem anyámékhoz,de ide már babát nem hozhatok.Mit csináljak,ti mit tennétek a helyemben?Albérletbe nem tudok menni miből?Légyszi írjátok meg mi erről a vélemény.::))
2012. aug. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel családsegítőt, anyaotthont, ott tudnak neked segíteni, ha nem akarsz lemondani, csak a körülmények miatt!
2012. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Van azert mas lehetoseg is.Gyamhivatalnal erdeklodj.Biztosan van mas megoldas is.Anyaotthon esetleg
2012. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg anyaotthon, és segély kérése szociális alapon? Más ötletem nincs, hogy hogyan vállalható a gyerek a helyzetedben. Nyilván nem lenne túl egészséges a gyereknek, ha ezentúl 7en élnétek abban az egy szobában. Végülis inkább add örökbe, mint megöld. És tanulj a hibádból, ne légy felelőtlen, mert annak súlyos ára van.
2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem tudnám otthagyni :( Mennyi idős terhes vagy?
2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
már 8 hónapos vagyok:)
2012. aug. 7. 16:45
 6/42 anonim ***** válasza:
40%
Rokonok, nagyszulok?
2012. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az anyaotthon jutott eszembe. Keresd fel oket, biztosan tudnak segiteni.
2012. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
16%
43%os egyik legundorítóbb példánya vagy az emberi fajnak,nem is neveznélek embernek,hogy mondhatsz ilyet,azért ez nem így működik
2012. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
20%

#9

De pont így működik. Amikor össze-vissza qratta magát minden védekezés nélkül akkor nem jutott eszévbe hogy otthon csóróság van, és egymás hegyén-hátán élnek/nyomorognak? Az a gyerek mindenképpen jobban jár, ha nem egy ilyen agyatlan ribi neveli fel.

2012. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
27%
Eléggé megkeseredett a "kedves" szavakat használó válaszoló.Gondolom nem egy értelmes anyuka
2012. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!