Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós kérdés! Hányszor látogat...

Anyós kérdés! Hányszor látogatja a babátokat és milyen időközönként? Csak nekem van rossz tapasztalatom vagy másnak is jutott ilyen "jó nagymama? "

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 19:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyósom a legjobb!Sosem látogat minket... :P
2012. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
2-3 hetente, mert messze lakunk, de bőven elég...
2012. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nagyon közel laknak,és elég sűrűn.Ha vigyázni kell rá,mindig jönnek.Pénteken egész nap itt voltak pl. mert mi esküvőn voltunk.De ha nem kell vigyázni rá,akkor is meglátogatják 3 naponta.A szüleim is nagyon gyakran látják,de most nyaralnak.A vigyázásokat,pedig fele-fele arányban igyekszem.Ha nekem lenne egy kisfiam,aki idővel felnőtt lesz,ugye,én se fogadnám jól,ha kitúrnának engem.Persze ez anyósfüggő,de én szerencsésnek mondhatom magam.
2012. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Olyan havonta 1x, de akkor sokszor 2-3 napra jön vidékről. Nekem kicsit fárasztó ilyenkor alkalmazkodni, de ugyanakkor nincs vele bajom, nagyon rendes, kedves ember.
2012. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mi egy városban élünk,nem messze egymástól és szinte sose jön...Nem is nagyon kíváncsi az unokára,mert legalább őhozzá jönne.... Egyébként én minden tőlem telhetőt megtettem,de besokaltam...Annyi volt egyszer a válasz,hogy "hát mégiscsak 2. unoka..."
2012. aug. 7. 19:49
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Anyósomékkal egy udvarban lakunk (külön ház) de kb 2-3 hetente jön le a fiamhoz 10 percre. Anyám meg akkor látja, mikor 2 havonta én elviszem hozzá, amíg a férjemmel kikapcsolódunk, soha nem jön ki hozzánk, pedig 1 órányira lakik...
2012. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Akkor miért nem viszed el te hozzá a gyereket? Miért csak a nagymama ugráljon? Nekem messze lakik anyós, de mi is megyünk hozzájuk és ő is hozzánk szerintem így a normális.
2012. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es és 6-os nagy mázlisták vagytok!

Enyém heti 2-3x, de nem elég neki! Megőrülök már tőle.

2012. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 napot itt tölt nálunk és segít a két babóval (15 hós lányka és lassan 3 éves fiúcska). Imádom, szuper, így tudok dolgozni (végig tudtam a terhességek, szülések, gyermekágyak és egyéb ügyek alatt), néha el tudunk menni kettesben a férjemmel. Belepusztulnék, ha nem lenne, a gyerekek is imádják.
2012. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a kislányom és eddig 4szer látta abol egy a kórházban mikor megszületett.pedig közel lakik és nyugdijas.és csodálkozik hogy fél tőle a kicsi....
2012. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!