Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Mindenre van időm a gyerek...

"Mindenre van időm a gyerek mellett" Szerintetek ez dicsekvés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem, de lehet, hogy ezt azért mondom mert én is minden meg tudok csinálni a fiam mellett. Szerencsés vagyok, remélem a második is ilyen lesz:)))
2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem dicsekvés szerintem.
2012. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem biztos, hogy a „minden” mindenkinek ugyanazt jelenti. :)

Lehet, hogy mondjuk az egyiknél a főzés-takarítás relációban kimerül, mert erre van igénye, más meg vágyik úszni/futni/fodrászhoz stb., bármi.


De a lényeg, ez nem dicsekvés, tök jó, hogy ha valaki a vágyait és a lehetőségeit össze tudja egyeztetni.

2012. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem dicsekvés.


És igaza van a 3. válaszolónak, a "minden" az elég relatív :)


Nekem is elég sok mindenre van időm 3 kicsi mellett is. Na persze vannak jobb és rosszabb napok :P

2012. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez egyáltalán nem az. Két hete született meg a kisfiam és áldott jó kisbaba. Gyakorlatilag eszik és alszik éjjel is csal egyszer kell fel enni.

Tehát én mondhatom van időm a gyerek mellett mindenre még. Aztán később nem tudom milyen baba lesz, de gondolom nem fog sokat változni a helyzet. Majd kiderül.

2012. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Dicsekvés, de lehet jó értelemben is dicsekedni. :) Bárcsak én is dicsekedhetnék...
2012. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem dicsekvés, hanem szerencse. :)

Amúgy tényleg nagyon relatív kinek mi a minden. Aki pl kéthetente ablakot mosott, mint a barátnőm, az nem tud mindent megcsinálni. Ha a mindenen a háztartási alapdolgokat értjük akkor én is mindent megcsinálok, de pl csak minden másnap van nagytakarítás. Mármint karácsony és húsvét másnapján. És nincs időm olvasni,, meg babaházat építeni, és festeni mint baba előtt. Szóval nagyon relatív ez a minden.


Két hetes baba anyuja. Ne bízd el magad. Ez még csak a demo!! Nagyon sokat fog még változni.

2012. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

OFF Utolsói előtti, majd olvasd vissza soraidat pár hónap múlva, mondjuk amikor elkezd mászni, hihi.


ON Örülj neki.

2012. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem rólam van szó :-) Vagyis amikor igen, az elég ritka.


Van a játszótéren egy anyuka, szoktam vele beszélgetni, nagyon kedves és nem vág fel. A többiek sajnos eléggé kiközösítik, mert tényleg van ideje mindenre: nem csak a háztartásra, pihenni is. De ezt nem vágja csak úgy idegenek képébe, de ha felmerül beszélgetésben akkor kiderül.


Úgy látszik, én járok rossz felé :-(

2012. aug. 8. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 1 éves a lányom. Nagyon eleven, de ennek ellenére mindenre jut időm. Igaz, kicsi a lakásunk, sokat nem kell takarítani.:D Egyszerű kajákat szoktam főzni, mert azt csak akkor tudom megcsinálni, amikor alszik és hát az ugye van hogy elég rövidre sikerül. :) Ablakot pucolni nem szoktam hetente így se, úgy se. A vasalással szoktam csak hadilábon állni, de azt sem azért, mert nem lenne rá időm, hanem mert utálom. Olykor pihenni, netezni is tudok. Sokat csavargunk, játszótér, babás barátnőkkel jövünk össze, stb... Úgy érzem, amire akarom, jut időm. Majd ha már visszamegyek dolgozni, ez biztos nem így lesz!

Szerintem nem dicsekvés.

2012. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!