Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos a kisfiam és csak a...

4hónapos a kisfiam és csak a mellkasomon tudom elaltatni! Hogyan tudnám máshogyan álomba ringatni?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom hogy együtt alszunk de már elmúlt 7kg és kicsit nehéz!:-)Sokszor alig kapok levegőt!
2008. máj. 8. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, mostmár eléggé hozzászokhatott, nem lesz könnyű, de szerintem mostmár neki is kényelmesebb lenne, ha álmában rendesen ki tudna nyújtózni, meg felvenni a neki legjobb testtartást, így mindenképp előnyös, ha megtanítod egyedül elaludni. Én ma kísérleteztem ki egy új módszert a hat hónapos fiamnak. Eddig is egyedül aludt, csak amikor elkezdett jönni az első foga, kicsit el lett kapatva, és mostmár a régi módszer nem válik be. Ma azt csináltam, hogy addig ringattam, amíg igazán álmos nem lett, de még nem aludt el, csak már ellazult. Akkor letettem és az oldalára fordítottam, mielőtt igazán rázendített volna, és közben a hátát simogattam. Nem hittem, hogy ez bejön, de nem kezdett el sírni, hanem hümmögött (így altatta magát eddig is), és a fejvédő rojtjait kezdte birizgálni. Ezt kb. 5 percig csináltam, megtámasztottam a hátát a macijával, aztán kiosontam. Ez két órája volt. Alszik mint a tej. A macit azóta kivettem a háta mögül :)
2008. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz.

Ne kényeztesd el nagyon, mert akkor igen nehéz lesz leszoktatni róla... ez vonatkozik a cumira is (nehéz utána visszatenni a cicire).

És vigyázz, hogy a párod meg ne tudja, hogy altatod a picidet: képes lesz, és ő is így akar majd aludni :-()

2008. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:-D Az utolsó válaszolonak :-D!Tettszik nagyon!:-))
2008. máj. 8. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, már egy éves a lánykám, és csak nemrég szokott rá, hogy az esti szopi közben aludjon el, utána már át tudom tenni az ágyába. Más módszer nem jött be... csak az idő.
2008. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!