Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a 14hetes kislányommal?...

Mi van a 14hetes kislányommal? Fejlődési, növekedési ugrás vagy fogzás? Esetleg mindkettő vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap sokat nyűgösködött és fél óránál többet napközben nem akart aludni, viszont aminek meg nagyon örültem hogy 2szer is a hátáról a hasára fordult és ezt próbálgatta!Mostanában amúgy sokat folyik a nyála,nyújtogatja a nyelvét,eszi az öklét!

És az éjjelünk az meg borzasztó volt,nagyon sokat felkelt!Általában 4 körül kel de tegnap óta felkel már 1körül pedig csak 10-11 után alszik el!Ma pl. felkelt 1:15, 2:35, 3:40, 5:00, 6:40-persze cicin rövid idő múlva vissza is alszik..és emellett olyan nyugtalan és felsír álmában!

Szóval ez most mitől lehet?


2012. aug. 9. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet 3 hónaposan növ. ugrás, de lehet az új mozgásforma miatti "izgalom" miatt is. Amikor az én kislányom elkezdett forogni, félálomban is gyakorolta volna, egy ideig nehezebben nyugodott meg. Amint elmúlik az újdonság varázsa, jobban fog újra aludni.
2012. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozgsáfejlődés: nálunk minden produkció előtt ez van éjjel h többször megébred saját magára, izommozgásuk ilyenkor erősebb, gyakorolnak álmukban is. nem hiszem h éhes lenne, de figyeld meg h rendesen eszik-e vagy csak inkább "cummog" rajta.
2012. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy éhes,mert pár korty aztán ahogy írtad "cummog" rajta és alszik is!

Akkor valószínű tényleg ez lehet az oka,mert hajnalban már vele aludtam és láttam hogy jobbra balra fordítja a fejét az álmában és mocorog!

Köszönöm válaszaitokat!

Aztán persze ha nem változik akkor meg lehet hogy a foga?!

2012. aug. 9. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogzás. Az én babám 4,5 hós. 4 hós koráig 9-től aludt hajnal 4-ig 5-ig, aztán "elromlott" keltett éjfélkor, kettőkor, négykor stb. Egy órákat tudtam egyszerre aludni. Először azt hittem, kevés a tej, de nem. Tegnapra kibújt a fogkezdemény. Én úgy gondolom, hogy ez fogzás lesz.
2012. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja, az én babám is cicin aludt csak el.
2012. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!