Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi sinlacot tegyek az...

Mennyi sinlacot tegyek az esti tápszerébe hogy aludjon?

Figyelt kérdés
11 hónapos, még mindig ébredünk éjjel enni, ébredünk, de csak ő eszik. Mit adjak neki este, hogy aludjon? 200ml eszik, eddig 5+1 kanál sinlac, nem elég így...
2012. aug. 9. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
érdembeli választ nem tudok sajnos adni.viszont a fiammal ugyanez volt.akármit adtam neki,ő felébredt éjjel nem egyszer,nem kétszer.kb másfél éves korától alszik nagyjából normálisan.
2012. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pffffff, nem is akarok belegondolni. Lányom nem sokat alszik este 11kor tudom letenni és 6 után ébredünk, 3körül eszik, úgy érzem ez neki nem elég, én már megszoktam, álmomban is megkavarom a tápszerét, pláne hogy csak hidegen fogyasztja!
2012. aug. 9. 13:49
 3/7 Kerria ***** válasza:

Hogy néz ki a napi étkezése? Nekem 8 hónapos kislányom így étkezik:

6-8 óra reggeli, 6 kanalas tápi (180ml)

(10 óra friss gyümölcs- ez csak akkor ha 6kor evett)

12-14 óra ebéd, 160-190 ml főzelék/husi

(15 óra friss gyümölcs- csak ha délben volt az ebéd)

17-18 óra Milumil tejpép/tejberizspép

21-22 óra vacsora 7 kanalas tápi (210ml)


Ha borul a napunk, és nem eszi meg ezt a mennyiséget, akkor kel éjjel 2-3 óra között enni, emiatt igyekszem figyelni, hogy így legyen, és akkor végig alussza az éjszakát.


Lényeg, a lényeg nézd meg, lehet napközben kevesebbet eszik, és emiatt éjjelre elfogy a táplálék... SINLAC-kal mi is próbálkoztunk anno, de sajna székrekedést okozott!


Remélem segítettem

2012. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szervusz! Nem éhes ő..... csak te szokattad így! Mikor ma éjjel felébred adj neki vízet! ha nem fogadja el akkor ez van..... holnap éjjel megint ugyanígy próba.....! Én nem vagyok híve a sírni hagyjuk dolognak és a gyerekkel sírtam de harmadik este már nem ébredt! Kitartónak kell lenni..... majd hogy nem 1 éves.... gondolom szinte mindent eszik! Amúgy ez a 200 ml hogy jön ki? Nem értem! 180 ml vízhez 6 kanál tápi kell plusz ha tuningolod egy kanál sinlaccal az is 7 kanál.... :O akkor most hogy csinálod?
2012. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Húha, akkor én valamit nagyon elrontottam, mert a 180ml vízhez tettem 5 tápit és egy kanál sinlaccot!!!! Teljesen nem jó!!! Tehát a sinlaccot hozzá kell adni a hagyományosan készítette tápszerhez.

Nagyon rosszul eszik a babám! reggel 200ml tápszer sinlac nélkül. 10órai valamilyen gyümi, de nagyon kevés max 100g és annak már nagyon örülünk, ebéd 12 és 2 között valamikor, húsos főzelék, de ebből a végén egy pici leves lesz, max 50ml és egy szelet kenyér belseje, ha ezt sem eszi meg.Uzsonnára ismét gyümölcs, vagy tejpép, vacsi pedig az amit mi is eszünk 3-4 kanál minden fogásból, és ilyenkor pótolom tápszerrel, vagy kifli vajkrémmel stb, aztán alvás előtt tápszer, de ezekszerint nem jól adtam eddig, micsoda butaságot cisnáltam.....

Igen, abban igazatok van, hogy így szoktattam, mert volt kb egy hónapja egy 2 hetes fogzási időszak, amikor félóránként ébredt, én zombivá változtam és etettem éjjel, mert akkor 3 órát aludt, amikor én is pihenni tudtam, mára jobb a helyzet, egyszer ébred 1 körül, vizet kap és 3kor 120ml tápszert, 6ig alszik. Nem akar enni nappal többet, próbáltam már mindent és emiatt eszik éjjel, avgyis én így gondolom!

2012. aug. 9. 15:05
 6/7 Kerria ***** válasza:

Sajnos nekem a vizes módszer nem vált be! Beleivott, rájött hogy víz és folytatta a sírást... ( egy héten át kísérleteztem) nálam az vált be, hogy délutántól többet kap enni, így végig alussza az éjszakákat!


Sinlacot, lehet magában is adni, gyümölccsel keverni, tápszerrel vegyíteni...nagyon sokrétű a felhasználása.


Próbálj ki minden variációt, nem lehet ezt pontosan tudni melyik válik majd be nálatok. Addig is kitartást!

2012. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rajta vagyok, remélem lesz eredmény! Szép estét mindenkinek!
2012. aug. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!