Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba látogatóba?

Baba látogatóba?

Figyelt kérdés
Holnap meggyek az egyik barátnőmhöz baba látogatóba. Vettem a kisfiúnak egy kis plüss kabátot, két rugdalózót, és egy fényképalbumot. A szülőknek is vigyek valamit? Van valami szokás erre?
2012. aug. 9. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én bonbont kaptam,mikor látogatóba jöttek,apuka meg valami italt.
2012. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyukának gyümölcsöt,bon-bont vagy rostos levet,apukának egy üveg bor,vagy pezsgő
2012. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vegyél az anyukának egy tábla csokit.

Szerintem nem kell túlzásba esni drága bonbonokkal és borokkal (hacsak nem vagy extragazdag).

2012. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik baratnom sutott finom sajtospogacsat meg gesztenyes sutit es abbol hozott. Nagyon orultem neki es isteni jol esett. Nem igen votl idom ilyen fincsisegeket sutogetni az elso hetekben. :)
2012. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi tegnapelőtt voltunk a férjemmel babalátogatóba...

Mivel ők anyagilag elég rosszul állnak, és kaptak egy csomó babaruhát, ezeket vittük: nagyobb kiszerelésű pelenka, fürdető, popsitörlő.


26+2 hkm

2012. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok újra: Vittünk még húslevest, töltött káposztát, rántott husit, kétféle sütit.
2012. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

anno én vittem egy kupont 3*2 órás babavigyázásra :-)

megterveztem kinyomattam és egy szép borítékba bele tettem

természetesen én lettem volna a babavigyázó nagyon jól esett a barátnőmnek de nem vette igénybe később sem :-)


a babának egy apró játékot


apának egy üveg bort : címke : csak akkor bontsd ki ha férjhez ment a lányod mert akkor megúsztad :-)

2012. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor sütők valamit, úgyis szeretik a sütiket.


"apának egy üveg bort : címke : csak akkor bontsd ki ha férjhez ment a lányod mert akkor megúsztad :-)"

Ez nagyon jó, de ezt nem kínos egy olyan párnak adni akik nem házasok. Nem jönne ki furcsán.

2012. aug. 9. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy furcsa lenne.Mint anyuka ,jót mosolyognék rajta.Mi sem vagyunk összeházasodva
2012. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

jó barátaim :-)

és az apukának szólt h ne parázzon annyira mert lánya lett

(viccesen meg is jegyezte jobb ha beruház egy puskára a udvarlók ellen)


persze ha fiú a baba akkor mást is lehet

2012. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!