Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan öltöztetitek fel a...

Ti hogyan öltöztetitek fel a babátokat nappal ill. éjjel?

Figyelt kérdés
Rugi alá adtok bodyt is?Ilyenekre gondolok.Egyik rokonom hajthatatlan és nem érti, hogy miért nem adok a rugi alá bodyt.
2012. aug. 10. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idoset?
2012. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos :)
2012. aug. 10. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez attól is függ, h milyen a hőmérséklet! Ebben a melegben van, h csak ujjatlan bodyban altatom, vagy kisnadrágos, ujjatlan bodyba (a lába mindig csupasz)! Ha hűvösebb van, gondolok itt a 23fok és kevesebbre, akkor már ujjatlan body+hosszú nadrágos rugi, de kantáros, tehát nincs ujja! Télen ha hideg van, de persze itt fűtünk, akkor hosszú vagy rövid ujjú body és hosszú ujjú hálózsák vagy rugi!

Napközben a melegben, van, h csak 1 pelenka van rajta, van, h csak 1 ujjatlan body, vagy pólós, ha 24-23foknál kevesebb akkor már adok rá 1 rövidnadrágot és 1 nagyon vékony zoknit, de van, h zoknit nem, csak ha tényleg hűvös van! És persze a hidegbe, de nem télen(az én lányom márciusi baba) hosszú nadrág, zokni, pólós, vagy hosszú ujjú body és pulcsi, ha kimegyünk! 5 hónapos a lányom, eddig bevált! Nem parázom agyon magam, h megfázik!

2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fotucsok ***** válasza:

nappal is és este is rövidujjú body van rajta.

Ma este már adtam rá egy lábfejes nadrágot is,mert nyitott ablaknál alszik, és már hűvösebb az éjszaka.


A rugi alá én is szoktam adni bodyt, de rugit nem is tudom mióta nem vettem elő a meleg miatt.


Gondolom ezekben a melegekben az a bizonyos rokonod sem két réteg ruhát visel...

2012. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AMikor tavaly ilyenkor ennyi idős volt a fiam a nagyon melegbe csak pelusba aludt, ilyen időben rövid ujjú bodyban.
2012. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hm a rokonom van vagy 70 éves, ért a gyerekneveléshez :)) legalábbis azt hiszi
2012. aug. 11. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meleg van akkor csak egy ujjatlan vagy rövidujjú body esetleg napozó.

Ha hüvösebb az idő, akkor hosszuujjú body meg vékony kisnadrág

2012. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!