Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni hogy 2 hós...

Mit lehet tenni hogy 2 hós lányom ne tömje a szájába ami a feje alatt van? (pléd+pelus)

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ne tedd alá (gondolom van alatta úgyis lepedő).

Egyébként nem fog megfulladni, emiatt ne aggódj, erősebb az életösztön, mint hogy magát fojtogassa az ember.

2012. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ne tegyèl semmit a feje alà, csak a gumis szélű lepedő, azt csak nem szedi fel!
2012. aug. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tegyel ala semmit. Az en kisfiam alatt csak a lepedo volt a kisagyban es minden okes volt.
2012. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én Kisfiam feje alatt kezdettől fogva van egy textilpelus (böfi miatt eleinte, mostmeg már megszokta). Volt egy időszak nálunk is, amikor rendszeresen ő is maga alá gyűrte, de nem lett baja.

Ha zavar, ne tegyél a feje alá semmit.

5 hós Kisfiú anyukája

2012. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is a böfi miatt van pelus és mióta megszületett azóta van a feje alatt. A pléd meg a babakocsiban van.
2012. aug. 11. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja mostanában a kislányom,ő 3 hónapos,eddig csak 2félbe volt hajtva a textilpelus a feje alatt most már 4 felé de még így is magára húzza
2012. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó nem csak az én lányom csinálja egyedül
2012. aug. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!