Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró piros pöttyök, mi lehet?

Apró piros pöttyök, mi lehet?

Figyelt kérdés

Hétvége van, max. hétfőn tudunk majd orvoshoz menni vele, hátha addig tudtok mondani valamit rá. Már pár napja láttam, hogy apró kis piros pöttyök vannak a lányom testén (16 hónapos lesz), de alig volt és többnyire ruha részen, arra gondoltam, csak kidörzsölte valami, vagy a meleg miatt van.

Ma reggelre viszont már az egész hátán és a mellkasán apró piros pöttyök vannak, és a fején is. Volt már három napoz láza bő egy hónapja, akkor is hasonló volt, de azok nagyobb felületűek voltak, ezek egészen kis aprók.

Semmi más jel nincs, viszont béres cseppet kap néhány napja. Az orvostól kaptuk, attól lehet ilyesmi, mert nagyjából akkor jelentek meg a pöttyök, amikor elkezdtem neki adni.


2012. aug. 11. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele az ügyeletre, mert lehet valami fertözö betegség, de a Béres cseppektöl is kaphat komolyabb allergiát.
2012. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, ha amúgy semmi más baja nincs, akkor is érdemes elmenni vele az ügyeletre?
2012. aug. 11. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el szerintem is! A kislányom teste a babaolajtól lett ilyen!
2012. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!