Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csontdudor a halánték felett?

Csontdudor a halánték felett?

Figyelt kérdés
Kisbabam 3 honapos, a bal halantekja felett van egy csontudor szuletese ota! Volt meg masnak is ehez hasonlo? Mi lehet ez! Nem faj neki, ugy latom nem is nott! Dokihoz jovo heten megyek! Amugy jo kedeju, jol evo , alvo baba! Es mar eleg sok mindent is csinal! Koszonom a valaszokat
2012. aug. 11. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
dokinak mutasd meg el fog küldeni uh-ra
2012. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon vagyok. De a szuleszeten semmit nem mohdtak ra! Miota megszuletett megvan
2012. aug. 11. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Kislányomnak is van egy kemény dudor, ami a fej növekedésével együtt nőtt. Voltunk uh-n, röntgenen, több ideggyógyásznál is a babámmal és az összes orvos azt mondta, hogy az nem csont, hanem valami más. Az egyik azt mondta, hogy talán zsírmirigy. Vidd el orvoshoz, mást innen nem tudok tanácsolni. Bár kislányomnál előzmény az, hogy behorpasztották a kis fejét császármetszés közben.
2012. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak tarajos koponyacsontosodást írtak a papírjára. Neurológus vizsgálja meg első körben. Amennyiben szükséges UH-al újra megnézik.

Ez úgy néz ki, hogy középen a koponyája úgy forrt össze, hogy van egy 0,8-0,5 cm-es csont kinövés 6cm hosszan a hajas fejbőr alatti területen. A D vitamint nem adhattam neki, amúgy semmi más nem történt. 3évesen már alig látható, viszont kézzel érezhető. Értelmi fejlődését nem befolyásolja. Azt mondták, hogy csak esztétikai probléma.

2012. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!