Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a babahordozót a...

Hogyan kell a babahordozót a kocsiban rögzíteni?

Figyelt kérdés

Most kaptunk ajándékba egy teljesen új babahordót, de akié volt (nem használta, mert ő kettőt is kapott) elhagyta a használati útmutatót (ha van egyáltalán ilyen).

Azért kérdezem, mert szerintem a miénk nem állítható, hanem van egy fix dőlésszöge, ami tök más, mint a kocsiülésé. Ráadásul azt sem látom át, hogy mihez kell rögzíteni. Vagy menetiránnyal szemben kell elhelyezni?

Le tudnátok írni, vagy esetleg linket ajánlani, ahol egy kép van arról, hogy milyennek kell lennie az autóban?


2009. júl. 21. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon sokféle babahordozó van, nem tudnád körbeírni, hogy mégis milyen a tiéd? Esetleg a típusát? Pl. olyan, amibe fekteted a babát, újszülöttkortól használható és füle is van vagy már nagyobb babának való, akit ültetni/félig dönteni kell, háttámlás, karfás jellegű? Így nehéz megmondani...
2009. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen típusú? Ki gyártotta?

Sokféleképp lehet rögzíteni, tudni kéne a nevét.

2009. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd be www.youtobe.com


ide a nevét a hordozónak, s vannak videók a bekötéséről talán.

Nekem maxi cosi cabrio van, ha azt beírod van video hogy kell bekötni s az talán jó a tiédhez is.

2009. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A babahordozót, ami újszülöttnek való, azt menetíránynak háttal kell rögzíteni. Az öv azon részét, amelyik a mellkas előtt menne, azt a hordozó mögött átvezeted, vannak ilyen kis pöckök, oda be kell akasztani, becsatolod, aztán azt a részét, ami a csipőnél menne, azt pedig a hordozón, vagyis a baba előtt kell átvezetni és ott is beakasztani a pöckökbe.

De a legtöbb babahordozón van kép a bekötésrül, tanulányozd át azt is.

2009. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mothercare a márkája.

Van kép is róla, csak nem tudom, hogy kell belinkelni...

2009. júl. 21. 12:28
 6/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy hasonlót a neten.

A miénk a 2. sorból a 2. hoz hasonlít leginkább.

[link]

2009. júl. 21. 12:44
 7/7 A kérdező kommentje:

11.11-es!

Köszönöm a tippet!

A sajátomat nem találtam meg, de majdnem minden ugyanolyan rajta, mint a tieden. Így megnéztem azt a videót és képbe kerültem. Már ki is próbáltam a kocsiban és működik!:-)

Köszönöm a többiek válaszát is!

2009. júl. 21. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!