Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák tanácsa kéne?

Szoptatós anyukák tanácsa kéne?

Figyelt kérdés
Tanács kéne, hogy a babám mikor szoptatom egy idő után miért húzza el a fejét, majd cuppan vissza a mellemre.Tejem van, mert hallom mikor nagyokat nyel, aztán egy idő után elkezdi.Hol bekapja, hol elengedi.
2012. aug. 11. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Ha 3 hónapos,vagy attól több,akkor az életkori sajátosság lesz.Érdekli a külvilág és minden más érdekesebb a cicinél.:) Olyan korban ez természetes.
2012. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak játszik! Vagy elég volt neki, és már nem kell több! Vagy nem tudja eldönteni, hogy enne-e még, mert közben meg már büfizni is szeretne! Ha nincs belőle különösebb gond, szerintem nem kell vele foglalkozni!
2012. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos
2012. aug. 11. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezeket akkor csinálta a lányom amikor legelőször megjött. Nem tudom volt e szülés óta mensid de lehet, hogy hamarosan meg fog jönni. Illetve ami még szóba jöhet, hogy már nem éhes.
2012. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg.Én úgy tudtam míg szoptatok nem is fog megjönni, ha viszont megjön fogok tudni szoptatni?Nem is szopizik már olyan sokáig, 15-20 perc ha nem számolom bele, mikor elkezdi elhúzogatni a fejét.Van mikor elhúzza a fejét viszont utána nyekereg, hogy hol a cici és eszik tovább.Kiakaszt néha :)
2012. aug. 11. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták hogy nem fog megjönni míg szoptatok, ehhez képest a lányom 5 hós korában megjött, és azóta rendszeresen megjön. Lányom akkor még teljesen anyatejes volt, de észre se vette, ugyanúgy szopizott utána is mint addig úgyhogy fogsz tudni szoptatni utána is, ne aggódj!
2012. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem akkor csinálja ezt még most is ha nagyon jön a tej, és nem tudja olyan gyorsan nyelni. Én legalábbis ezt vettem észre.

Vagy eldugult az orra. Nálunk még ez is volt.

menstruáció: sokan mondják h megváltozik a tej íze, de akkor egyáltalán nem fogadja el. Ez persze nem minden babára igaz. Én még nem menstuálok, így ezt nem tudom. van olyan aki továbbra is ugyanugy szopzik.

2012. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon zavaró úgy szoptatni, hogy kiköpi, aztán újból rácuppant.Nem tudom mikor elég neki.Jobb volt míg kisebb volt, akkor bealudt és tudtam jól van, tele a pocija.
2012. aug. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!