Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Bertoni Star ill. Bertoni Foxy babakocsikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kettő közül szeretném megvenni vmelyiket, de így látatlanban nehéz dönteni, neten nézegettem csak és netről is rendelném meg. Mi a különbség a 2 kocsi között, mert nagyon hasonlónak tűnik? Melyik a strapabíróbb? Melyiknek hosszabb a tolókarja? Nem szeretném görnyedve tolni :) Van valaki, akinek a 2 közül vmelyik kocsija van? Leírná légyszi a tapasztalatait? :) Előre is nagyon szépen köszönöm! :)
2012. aug. 11. 15:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és másfél éves gyerkőcnek venném. Hány kilóig lehet ezeket a kocsikat használni? mert azt nem találtam meg a leírásukban.
2012. aug. 11. 15:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Beroni Foxy volt, én nem ajánlom. Nehezen irányítható, rövid a tolókarja, és állandóan belerúgtam a babakocsiba, az ülőfelülete nagyon rövid, csak akkor tudott benne ülni az én akkor másfél évesem ha a lehajtható lábtartó részét vízszintesen használtam. Egyébként nagyon jól néz ki és vidám színekben kapható, mindenki meg is csodálta, de nem volt vele jó közlekedni, így hamar túl is adtam rajta.
2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat! :) Tényleg jól néz ki, nekem is tetszik nagyon. Akkor lehet a Star lesz :) Nem tudja véletlen vki, h a Starnak hosszabb e a tolókarja, mint a Foxynak?

Köszi szépen még 1szer a válaszod! :)

Várom a többiek tapasztalatait is:))

További szép napot :)

2012. aug. 11. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is a start néztem ki először, de aztán úgy gondoltam inkább adok egy kicsit többet érte, de jobb, strapabíróbb legyen.

Egyébként ezek a kocsik 15 kg-ig használhatóak.

2012. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan Bertoni Sun babakocsim van, de azért leírom a tapasztalatomat, mert szerintem nincs sok különbség köztük. Az áruk jók. Én szeretem, de mi szinte mindenhova autóval megyünk, és csak azért kellet, hogy belökjem a csomagtartóban, és rövid távokra beleültessem a fiamat. Nekem így megérte. Ha neked is erre kell akkor tökéletes.

Viszont ha te ezzel akarsz mondjuk bevásárolni, vagy göröngyös terepen menni, és télen is sokat fogjátok használni, akkor ne vedd meg. Annyira nem strapabíró. Akkor inkább pótold meg mégy egy 10-ezressel.

2012. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Foxyt ne vegyél!Az Valami szörnyű:(11 hónapos volt a lányom amikor vettük neki.Télen nem fér el benne,nem lehet hóban tolni,rövid a tolókar.Olyan kicsi az ülőrésze,hogy csak úgy nem csúszik ki belőle,ha fel van hajtva vízszintesre a lábtartó is:(

Szóval RETTENETES!

2012. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én Bertoni Sporty babakocsit néztem ki,,de még jó hogy utána kérdeztem,at mondták a bertonik kerekei abszolút nem strapabíróak,kicsi az ülőrész,nem lehet abszolút belátni a gyerekre a kupolán keresztül, a karfa része nem levehető,nem tisztítható könnyen,így lemondtam róla,és vettem helyette egy Chippolino Ava babakocsit amivel 100%osan megvagyok elégedve,könnyen tisztítható,szép,stabil,kisfiam imádja,kényelmes tolni,mert elég magas,puhák a tolókarok,van rajta kis kosár,a kupolán be lehet látnia babához.nagyon seretjük.
2012. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Tetszik a Baby Design Mini is, de nekem az most drága:S 15 ezernél többet nem tudok most kiadni babakocsira. De a 15 ezer is nagyon maximum már, jó lenne pár ezerrel olcsóbb. A Bertonit néztem ki, mert nekem az első gyerkőcnél is Bertoni volt csak Piccadilly és imádtam. 4 hónapos volt a lányom, amikor elkezdtük használni és 2 és fél éves korában már csak azért nem használtuk, mert már nagyon nem maradt meg benne, de a kocsinak semmi baja nem volt, nagyon bírta a strapát, rengeteget tologattam benne :) Én nagyon meg vagyok elégedve a Bertoni márkával, ezért is szeretnék most is azt csak most picit olcsóbbat, mint a Piccadilly:)

Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat!! :) Még átgondolom melyiket rendeljem a kettő közül. Még mindig nem tudom:))

További szép estét Mindenkinek! :) és jó babázást:))

2012. aug. 12. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek:Nekünk Bertoni Spory van és levehető a karfája.Én meg vagyok vele elégedve,a párom szokta tolni a kocsit és ő 187cm és nem kell görnyednie,bár szerintem mindegyik Bertoni modellnek egyforma hosszú a tolókarja.Lányomnak is kényelmes és teljesen jól elfér benne,pedig nem kicsi baba.Több fokozatban,majdnem teljesen vízszintesbe dönthető a háttámlája,állítható a lábtartója,mosható a kupola huzata is csak egy kicsit körülményes a levétele.Hóban nyilván nem jó a kis kerekei miatt,de arra van multifunkciós kocsink,de remélem azt már nem kell előszedni.Egyébként 15-20kg-ig terhelhetőek.Egyedül ami nem tetszik a kicsi tároló a kocsi alatt.
2012. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!