Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor "hullik ki" a szőr a...

Mikor "hullik ki" a szőr a baba (újszülött) hátáról, válláról? Ahol természetesen nem kellene neki lennie (? )!

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. aug. 11. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányom 13 hónapos. Még mindig ott van a hátán (csípőnél) a babaszőr. Nem hullt ki, de halványodott rengeteget.

Szerintem ez ott marad neki, max. csak halványabb lesz.


Apja szerint nekem is van, de én még tükörből sem vettem ezt észre. Én nem látom, ő pedig igen .. :)))

2012. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2012. aug. 11. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos kérdés.Nyugodj meg.:))

Én kislányom is nagyon szőrös volt a füle, a háta, a válla ,a combja ,még a homloka is,párom szerint még bajsza is volt :) úgy aggódtam most 9 hónapos lesz és csak a derekánál hátul van már meg egy ici-pici szőröcske meg a nagy haja maradt meg hála Istennek már a válláig ér. :))).

2012. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is kislányom van! Nagy hajjal, még nem hullik szerencsére :)

De a háta, a válla, a homloka, olyan kis szőrös :)


Köszönöm szépen

2012. aug. 11. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kismajom volt :), most 16 hósan a hátán még mindig meg van, de sokkal világosabb, a válláról már "kikopott" ott nem látni.
2012. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!:)
2012. aug. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!