Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki le akar beszélni a...

Mindenki le akar beszélni a sima babahordozóról, mert a 8,5 kg babám alatt már megszakanék, de ha a kezemben tartom az ölemben akkor nem szakadok meg?

Figyelt kérdés

ÉN ezt nem értem. Egy csomószor van olyan, hogy a gyerek nincs el a babakocsiban, és azért hogy nézelődni is tudjon, kiveszem és ölben van kicsit. 7 hónapos, 8,5 kiló.


Elképesztően nehéz nekem kézben tartani.

Gondoltam veszek hordozót, mert azzal könnnyebb. Nem kel új,használt is jó valami olcsó ami segít a kezeimnek elbírni a kis csomagot. Erre nem jó egy hordozó?


Nem akarom én órákon át cipelni benne....


2012. aug. 11. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vegyél babaerszényt ilyen célra.

Amikor hordozót mondasz, mire gondolsz? kengurura, mei taira vagy kendőre?

2012. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kengurura gondolok.
2012. aug. 11. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam, kipróbálni jó lesz szerintem: :)


[link]

2012. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom valamivel több, mint 7 kiló, és már nagyon nehéz benne vinni, pedig csak a boltba ugrottam le néha így, de már nem bírom. Inkább cipelem a babakocsit pár lépcsőn, a hordozó pedig a szekrény aljára került.
2012. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én babám 7 hós, 9,5 kiló, simán hordom meitai-ban vagy ilyen hordozóban:

[link]


Nagyon jól elosztja a súlyt, nem érzem megterhelőnek, ha így viszem a babát, és neki is kényelmes. Órákat is cipeltem már, százszor jobb, mint ha ölben vittem volna.


Ő szereti a babakocsit is, de a középsőm sem túl nagy még, és hamar elfárad kirándulás alatt, így őt szoktuk a babakocsiba ültetni akkor, a kicsit meg hordozóban visszük. Nekem bevált.

2012. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

Ha valami olcsó kengurut veszel, azzal sem leszel kisegítve, mert egy majdnem 9 kilós gyerek súlya úgy húzza a pántot, hogy azt hiszed, levágja a vállad.

Emellett a hülye kapcsolat, szíjakat mire beállítod, eltelik fél nap, tehát ez sem az a felkapom és belerakom megoldás.

Nekem párnázott vállpántos, hiperszuper kengurum van, csak akor vagyok hajlandó elővenni beállítgatni, ha minimum fél órát rajtam van benne a gyerek (szintén 8,5 kilós) mondjuk ha elviszzük a férjemmel meg a fiunkkal a kutyákat sétálni az erdőbe.


Én erre a boltban nézgelődős témára ki fogom próbálni ezt a babaerszényt, anyukámmal akarok varratni egyet.

2012. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
kengurut ne vegyél. Inkább meitait sokkal tovább jó.
2012. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kötözgetni nem akarok,a csatos mei tai drága mulatság még használtan is.


Én olyat szeretnék, amit felveszek mint egy hátizsákot szoktak, csak ezt előre veszem fel nem a hátamra, és felülről belecsusszantom a babámat. 10-15 percekre kellene csak...

2012. aug. 11. 16:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Másabb ha tartod a kezeddel, mintha a hátad vállad húzza a súly!

Kérj kölcsön egyet fél napra, peóbáld ki, akkor meglátod bírod-e!

2012. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
meitait nagyon egyszerű megkötni nem bonyolultabb mint egy kenduru és sokkal kényelmesebb.
2012. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!