Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kaptatok valamilyen papírt...

Ti kaptatok valamilyen papírt mikor elintéztétek a T-Gyást?

Figyelt kérdés
Arról, hogy megkapod meg hogy mennyit kapsz, hogy meddig.Mert én nem kaptam róla semmit.A munkahelyemen biztos megvan erről minden nem?

2012. aug. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!

Sőt, amikor felhívtuk az OEP-et,hogy kb. mikor utalják és mennyit, azt mondták,hogy csak személyesen adhatnak erről felvilágosítást.

Mindössze annyit mondtak,hogy már elbírálták!

2012. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam erről.igaz nem azonnal,februárban szültem és kb május,junius elején kaptam meg a visszaigazolást.
2012. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyem kifizetőhely onnan kaptam egy igazolást mikor a férjem bevitte az anyakönyvi kivonatot, mert azt később csatoltuk, de azon is csak annyi volt, hogy meddig jár, összeg nem szerepelt rajta. GYED is ugyanígy volt, csak arról kaptam papírt, hogy meddig jár.
2012. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok,


nekem is csak az volt rajta hogy meddig jár.Az nem hogy mennyi.

2012. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!