Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van olyan extra nyügős...

Kinek van olyan extra nyügős babája, akinek semmi nem jó? A második is ilyen lett? Állandóan csak vísit, már halláskárosodásunk van, pedig már 14 hónapos.

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
14 hónapja üvölt? Kivizsgáltattátok?
2012. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nagyon nyűgös volt. Azt hiszem nem volt olyan nap, hogy ne bőgött volna. Mi is kikészültünk. Most már 4 éves. Továbbra is hisztis, de nem orvosi eset. A második hozzá képest egy angyal. Nagyon nyugodt baba.

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nálatok nem lehet a háttérben valami probléma, csak hogy vannak ilyen babák.

2012. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt angyal. A második nagyon sírós volt pici babaként, és most, másfél évesen is extra nyűgös, de már sokat javult a helyzet. Főleg akkor "hisztizik", amikor unatkozik, mert folyton csak menne menne, és amikor éppen nem lehet, akkor ordít. Pl bevásárláskor a kocsiban, hosszabb úton a babakocsiban, vagy amikor valami nem úgy alakul, ahogy szeretné. Ha 2 percet várni kell az ebédre, ha pelenkázom, ha ki kell jönni a pancsi vízből, ha nem nézheti meg közelebbről a késkészletemet, hasonlók...
2012. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és persze van, amikor látszólag minden ok nélkül...

utolsó vagyok.

2012. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor megszületett már akkor is ilyen sírós volt. Már a csecsemősök sem tudtak mit csinálni vele. Az utolsó amit leírt akár én is írhattam volna.
2012. aug. 11. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban csak a kisfiúk sírósak, a lányok angyalok.

Kitartás nálunk 18 hósan mintha elvágták volna a sok sírást. Hiszti van, de azért mégis jobb.

2012. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!