Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisfiam csak napközben...

Ildy 25 kérdése:

3 hetes kisfiam csak napközben csinálja azt velem hogy maratoni cicizéseket kell végig csinálni. Ilyenkor 2-3 óra az etetés és csak úgy hajlandó elaludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Adom neki az Infacolt a szelekre az úgy látom használ neki. Éjjel nem csinálja ezt velem csak nappal.
2012. aug. 12. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne etesd 3 órán keresztül! Valami határt azért kell szabni. Ha sír, akkor vedd ölbe, babusgasd. Hasfájást sajnos nem biztos, hogy az infacol elmulaszt. Majd lassan kiismered, hogy miért mikor sír.
2012. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

infacolt székrekedésre??? infacol pocakfájásra van, segít pukizni és egyébként fog az infacol, szóval székrekedésre ne add.

3 órát ne etesd, lehet csak unatkozik és még nem tud mit kezdeni magával, egy kis ölelgetésre vágyik, enyém is nyekergett mikor ébren volt, azt hittem éhes, aztán persze rájöttem, hogy nem :D szegényt én meg jól megtömtem, óránként etettem :D

2012. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szopi max 20 perc! valószínű kevés a tejed. éjjel azért nem csinálja mert elfárad. ekkora gyerek kb fél-1 órát van ébren,utána 1-2 órát alszik. ez semmiképp sem normális,védőnővel beszélj,lehet h kiegészítés kell!
2012. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget, h. kevés a tej!!! Csomó baba ezt csinálja. Emiatt nem kell egyből tápszert adni. Lehet, hogy még nem tanult meg rendesen szopni, emiatt megy neki lassabban a dolog. Vagy lehet, hogy nem mindig éppen ennie kéne, csak még nem ismered annyira. És ő sem ért téged, te sem őt. Normális hogy eleinte így megy, de össze fogtok szokni, és akkor már egyből tudni fogod, hogy mit kell csinálni.

Nem kell mások tanácsára sokat adni, engem ez zavart nagyon össze. És akkor nem tudtam, hogy mit tegyek. Az anyai ösztön arra van, hogy segítsen a gyerekgondozásban.

Én úgy vészeltem túl ezt az időszakot, hogy szoptatás előtt odakészítettem magam mellé újságot, enni és innivalót, naplót -és közben csináltam minden mást, amíg a baba evett, vagy a cicimen aludt.

2012. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű dologgal el lehet dönteni, hogy elég-e a tej. Le kell mérni a babát szopi előtt és után pár alkalommal. Azt nekem senki ne állítsa, hogy az jó, ha a baba egész nap eszik, egész nap dolgozik a gyomra szüntelen.
2012. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!