Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett hirtelen a 7 hetes...

Miért lett hirtelen a 7 hetes babám két pofiján száraz piros pörsenéses nagy folt?

Figyelt kérdés
Hogyan mulasszam el?
2012. aug. 12. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt anno ilyen,nem derült ki,hogy mitől..Én 3x 4x vékonyan kentem sudocrémmel és kb 1 hét alatt elmúlt.
2012. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Széltől, megváltozott mosó, öblítőszertől, ha tápszeres, akkor esetleg a tejfehérjétől, ha anyatejes, lehet számára ingerlőt ettél, ezt hivják csecsemőkori atópiás dermetitisnek, azaz bőrgyulladásnak.

Hidratáld a bőrét, lehetőség szerint NE hidrofillel(kőolaj származék) eucerin, linola,sanatopic, bármely jó lehet, és fokozottan figyelj rá, hogy mindig "zsírozva" legyen a bőre.


A sudocrem hirtelen jó megoldás, de bőrgyógyásznak mutasd meg mindenképpen.

2012. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami kaja ütötte ki. A piros foltokra, pörsenésekre nagyon jó a Neogranormon.
2012. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!