Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen KENGURUd van, mi a jó...

Milyen KENGURUd van, mi a jó benne, és mi az amit nem szeretsz benne?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag a kenguruk érdekelnek, mei tai és társai NEM!
2012. aug. 12. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Cybex first go. Újszülött kortól hordható a baba, abszolút biztonságos, 5 ponton van bekötve a baba, esélye sincs kiesni.


Nem tudom, hogy mi az, amit nem szeretek benne.


Csak mosolygunk azokon, akik karon hordják a gyereket, és panaszkodnak, hogy milyen nehéz és fárasztó.

2012. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megnéztem a kínálatot, megnéztem a youtube-on milyen, és végül egy Cybex 2 Go-t vettem a teszveszen.


Köszi az ajánlást, nem is nézelődök tovább, mert abszolút meggyőzött.

2012. aug. 12. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Mi 3 féle kengurut próbáltunk ki (kölcsönbe jöttek, magunktól nem ruháztunk volna be rájuk), mindegyiknél leszakadt a hátam, ami nem túl pozitív, mert gerincbeteg vagyok. Maradok a jobb hordozóknál, amikről te nem akarsz hallani :) Bár érdekelne, hogy mi bajod egy csatos hordozóval, ami ugyanúgy működik, mint egy kenguru, csak kényelmesebb és egészségesebb.
2012. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Chicco Go Baby. Egyszerű felvenni, kényelmes nekem és a babának is. Viszont adhattak volna hozzá egy pót "előkét" (van egy kis nyálkendő rápatentolva, befelé fordulós hordozásnál ott van a feje), mert mostanában nagyon folyik a kisfiam nyála, és naponta mosni kell.

Amit nem szeretek benne, hogy kifelé fordítva a teteje, amit le kéne hajtani állandóan visszapöndörödik.

2012. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!