Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar még mindig...

Miért nem akar még mindig egyedül menni?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam és már 2 hónapja ha vezetem akkor jár, először a két kezét fogtam, de most már csak 1 kezét, ill. az ujjamat fogja és úgy megy. Ha hívom akkor sokszor odajön hozzám, segítség nélkül odagyalogol, meg átgyalogolta a szobát is múltkor, de nem akar még önállóan mászkálni. Miért lehet ez? Akinek későn kezdett el önállóan járni a babája, annál ez hány hónapos korban volt?
2012. aug. 13. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kislányom szerdán lesz 14 hónapos ő sem megy még.Járássegitővel nagyon megy de egyedül önállóan nem ,de ő még megállni sem tud kapaszkodás nélkül

2012. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiam 14 hónaposan indult el. Én 1 hónapig fogtam a kezét (az egyiket), és szinte ő vezetett engem. Aztán egyszer csak nem adtam neki oda a kezem. ...és megindult egyedül. Pár napig kapott egy papír zsebkendőt "kapaszkodónak" - azzal szaladgált.

Próbáld ki, hogy nem adod oda a kezed, viszont adj valamit a kezébe!

Szerintem, a te kisfiad is rögtön szaladni fog :)

2012. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is inkább Ő vezet engem, egy helyben stabilan megáll. Ezt a papírzsepiset kipróbálom :)
2012. aug. 14. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!