Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babámnak ha már a...

4,5 hónapos babámnak ha már a tízórait meg az uzsonnát is kiváltottam az korai?

Figyelt kérdés
Szereti a gyümölcsöt tejpéppel.Szívesen eszi.Tápszeres baba és nagyon szorulásos volt, ezért kezdtük már el 3és fél hónaposan a kóstoltatást.
2012. aug. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem korai. Régen már ebben a korban az ebédet is kiváltották.
2012. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Röviden: igen, korai!
2012. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sugárban hányta a tápszereket, kész kínlódás volt, ami benne maradta attól meg nem tudott kakilni. 4 hónapos korától eszik gyümölcsöt napi kétszer, az orvosom azt mondta nyugodtan lehet, tönkrevágja a bélrendszerét az állandó szorulás és bukás, míg a gyümölcsös tejpéptől nem lesz baja. 2 éves egészséges kiscsaj, mindent megeszik.
2012. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden baba mas, a gyerekorvosod tudna megmondani, hogy korai e a te babad eseteben.


ha a szemelyes velemenyemre vagy kivancsi,ha boldog, jokedvu a babad, szepen fejlodik,akkor nem gond

2012. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!