Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sírt a gyereke bölcsi...

Akinek sírt a gyereke bölcsi beszoktatásnál, mikor lett jobb?

Figyelt kérdés

2éves 4 hónapos a kisfiam,most kezdte a bölcsit,ez a 2.hét és nagyon sír utánam,már másfél órát hagyom ott abból 1 órát sír persze könnyek nélkül.Első héten szinte végig vele voltam.

Kinek mikor lett jobb?


2012. aug. 13. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt láttam, hogy ez változó.

Volt akinek 1-2 hétig, volt akinek 1-2 hónapig sírt a gyerkőc.

2012. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb. 2 hónap volt.

Kitartás,mert nehéz.

De volt olan kislány aki nem tudta megszokni,és ki kellett venni.

2012. aug. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baratnom kisfia mar tobb mint 1 eve jar bolcsibe es meg a mai napig sir amikor a baratnom befordul a kapun a kocsival. Utanna megnyugszik es minden rendben vele egesz nap.

Kisfiamnak 2 het kellett amig megszokta es egyaltalan nem sirt. Most mar o is tobb mint egy eve bolcsis es boldogan megy, szereti. Olyan nap is volt, hogy nem akart hazajonni. Kisfiam azota imad bolcsibe jarni amiota vannak kis baratai es egyut jatszanak, pakolnak.

2012. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kisebik fiam honapokig sirt a bölcsiben most a kislányom második héten mikor egyedül volt már kicsit sirdogált de megvigasztalodot .talán egy hét volt sirosabb .
2012. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!