Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri anyukák! Hol kerestek...

Győri anyukák! Hol kerestek babysittert? Hol érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Szülésznő hallagtó vagyok, és szeretnék tanulás mellett gyerkőcökre vigyázni. Nem a pénz a lényeg, persze jó lenne keresni is vele. Nagyon szeretem a gyerekeket, ki is jövök velük, és van is tapasztalatom. Ráadásul valamilyen szinten kapcsolódik hozzá az is, amit tanulok. De nem tudom hol hirdessem magam..

Mert mondjuk szerintem alapból az, hogy 19 éves vagyok, hátrány. Pedig nem kérnék sokat, szerintem. 4-500ft/óra. Van valami ötletetek?


2012. aug. 13. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a külsőkolis érdeklődő? :)

Egyetem mellett nem nagyon lesz ilyenre időd szerintem.

2012. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Őőőő..a külső koliba jelentkeztem, de nem hiszem, hogy rám gondolsz :)

Sajnálnám, ha nem lenne, mert már megszoktam :(

2012. aug. 13. 23:47
 3/7 Dogmatix91 válasza:
Először várd meg, hogy az órarended milyen lesz. Egyébként ha tanulsz rendesen akkor lehet heti 1 esetleg 2 napot dolgozni suli mellett. Ha egy mérnökhallgató meg tudja oldani akkor egy egészségügyisnek sem fog gondot okozni. (félre ne érts, nem leszólni akarom a szakot) Hogy a kérdéshez is hozzászóljak. Itthon főleg ajánlások útján megy az ilyen. Nem szeretik idegenekre bízni a gyereküket az emberek :S Sajnos ez van manapság
2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, őszintén szólva, meg is értem, hogy nem bízzák akárkire a gyereket, én sem bíznám. Egyébként nekem nem sértés, ha ezt mondják a szakomra, mert tudom, hogy sokkal nehezebb egy mérnöki vagy orvosi :) Köszi a válaszod:)
2012. aug. 14. 16:29
 5/7 Dogmatix91 válasza:
Inkább beállítottság kérdése, hogy kinek mi a nehéz. Egyébként minden tiszteletem a szülészeké, mert, hogy én egy szülést sem tudnék levezetni, hogy ne legyek rosszul az biztos :D
2012. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na én pedig épphogy egy matekórától vagyok rosszul :D Meghalnék, ha egész életemben számolnom kellene :D
2012. aug. 14. 17:57
 7/7 Dogmatix91 válasza:
Egy mérnök sem számol egész életében :D Az a matematikus meg a fizikus :) De lesz még matekban részed nyugi. Ha nem is most, de majd ha lesz gyereked, akkor magyarázod te még a törteket :DD
2012. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!