Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha a 8 hetes kisbabá...

Normális, ha a 8 hetes kisbabám csak éjfél körül alszik el? Be fog ez állni korábbra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan változnak. Nálunk a 2hós oltás utántól alussza végig az éjszakát, előtte össze -vissza volt.
2012. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha elalszik éjfél körül, akkor reggel 7 körül kel, és akkor van szoptatás :) szóval jók az éjszakák, csak anyám cseszeget, hogy nem lehetne-e kicsit korábban az alvása?
2012. aug. 14. 10:21
 3/5 Kiki01 ***** válasza:
És hogy cseszeget attól szerinte a gyerek hamarabb fog elaludni? :))))) Nyugi, be fog állni később, semmi baj a kisbabáddal. Az enyám úgy kezdte hogy hajnal 5-kor aludt csak el, aztán 10 hetes korában meg már 9-fél 10-kor. Az hogy átalussza az éjszakát 8 hetesen már önmagában egy bazi nagy szerencse, kérdezd csak meg akár itt is hogy kinek hányszor kel fel a 8 hetes babája éjszaka:)
2012. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A mi babánk pont ugyanígy aludt mint a tied ennyi idősen! És igen: az én anyukám - és tesóm - is beleszólt, hogy ez nem jó, hiába mondtam, hogy de igen, nekünk így jó!

Azóta már sokszor változott a napirendje, de a lényeg a te szempontodból: az utolsó szopi (11 körül volt akkor, s utána hajnali 5-6 körül) kicsit előrejött, a hajnali szopit meg 5 hósan elhagyta. Így most 9 körül fürdetünk (ez NAGYON TUDATOS - mert apa későn ér haza és én igenis akarom, hogy a baba és ő töltsenek el együtt legalább 1 órát este!!) utána még szopizik, és 10 körül elalszik. Reggel 7 körül kel.

SZóval: NE HAGYD magad "rábeszélni": ha nektek (mindhármótoknak!) ez most jó így, legyen így!, pár hét, hónap múlva úgyis változni fog, a baba majd alakítja. Ne aggódj!

2012. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsánat, kihagytam: most 1 éves a babánk.
2012. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!