Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszülöttednek ha vettél...

Ujszülöttednek ha vettél ágynemű garnitúrát, tudtad használni, volt értelme, vagy inkább csak hálózsákba érdemes beruházni, ha őszi születésű?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom őszi, novemberi. Hálózsákban soha nem aludt, nem szerette. Mindig takaróval aludt. Kicsi korában nem volt gond, mert ahogy letettem reggel úgy ébredt. Mikor már forgolódott, és nem igazán ébredt éjszaka, akkor pedig éjjel 2-3x átmentem és betakargattam, ha nem volt rajta a takaró, márpedig általában nem volt.

Nekünk volt hálózsák, de nem használtuk.

2012. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Októberi babám van ;-) Hálózsákra szavazok. És a kiságy rácsvédőre! Ezek tényleg hasznosak. Párnát nem szabad használni, a takaróval pedig képtelenség betakarni. Jó minőségűt vettünk neki, de borzasztó. Kétszer használtuk kb. Váltottunk zsákra, és nagyon jól döntöttünk! ;-)
2012. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeptemberi a lányom, és nem szerette a hálózsákot. Születése előtt vettünk neki vékony baba plédet, azzal takartuk be. Az ágynemű szettből csak a baldachin függönyt és a fajvédőt használtuk. A takaró és a kispárna egyenlőre nem kell.
2012. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerek téli


zsák csak addig volt míg nem forgolódott

utána melegebb pizsirugi és vékonyabb takaró

ha lerúgta is nem fázott

2012. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, látom vegyes a kép. Lehet, az a jó, ha van itthon minden, aztán majd a kishölgy eldönti mi a jó neki. :-)
2012. aug. 14. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ mennyire aktív a babád éjjel. Az enyémet lehetetlen betakarni mert fél óra múlva már tök máshol van. Egy éjszaka alatt 5X járja körbe az ágyát. Ez kb 3 hós korától van így. Nálunk csakis a hálózsák jöhet szóba. Én amúgy takaróellenes vagyok nagyon mert mi van ha alámászik pl? Vagy gombócba gyűrődik és belefúrja a fejét?? Jó, van légzésfigyelőnk, de akkor is... én nem lennék nyugodt ha takaróval aludna...
2012. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb szavazat a hálózsák mellett. :) Emellé tényleg csak egy rácsvédő kell - ami viszont lehetőleg körbeéri a teljes kiságyat. (Hidd el, pillanatokon belül eljön az idő, amikor lemászik a végébe és ott gabalyodik bele a rácsokba...).
2012. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is hálózsákos!:)

A takarót egy perc alatt eltünteti!

A rácsvédő mellé én még vettem matracvédőt!

2012. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi csak gumislepedőt, hálózsákot és rácsvédőt szereztünk be, de végül is mellettem kötött ki,mert nagyon gyakran kelt szopizni :)
2012. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hálózsákos az én lányom is, nekunk is van takarónk de lerugja magarol, 8 honapos koratol feláll, maszik benne, semmiben sem gatolja, csak jo fajtat kell venni
2012. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!