Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babám mikor szokja...

Egy éves babám mikor szokja meg a minden gyerek megtanul aludni módszert? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már 3 éjszakán túl vagyunk. Azóta sokkal jobban alszik éjjel és nappal is. Elalvás előtt kb 3 percet sírdogál és elalszik. Mikor fog elaludni sírás nélkül? Nektek meddig tartott?
2012. aug. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Kisfiam első nap 5 percet sírt,majd csak kiabált,meg forgolódott,a kövi két nap már nem sírt 2.nap 5 perc alatt 3. nap rögtön elaludt,5 percenként bementem visszatettem és betakartam elköszöntem,a 3. NAP UTÁN NAGYON SZÉPEN ALUDT6 hónapos volt ekkor.
2012. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Az enyém sosem sírt, mert sosem erőltettem rá módszereket.
2012. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem sírt soha, mert születésétől következetes voltam. Nem aludt velünk a nagyágyban, mindig csak a sajátjában. Mindig egyedül aludt el. Amikor valamiért sírt, kivettem, megvigasztaltam és visszatettem a kiságyba. Most 14 hónapos. Kérdező az a baj ezzel, hogy ilyenkor már csak szenvedés árán tanul meg a baba egyedül aludni. Pici korában kellett volna "jól" csinálni. :(
2012. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy írtatok. De nem a kérdésemre válaszoltatok. Az első választ köszönöm, és az utolsónak is, hogy legalább megérti, hogy nem az a célom, hogy kritikákat olvassak, hanem hogy segítsen az, aki tud.:(
2012. aug. 17. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem akarlak kritizálni. Én is azt tanácsolom, amit az első irt. Én nem pontoztalak egyébként le. Ha megakarod tanítani egyedül aludni, akkor ez a megoldás. Szerintem nem tart sokáig, mert okosak ám ezek a gyerkőcök :)Viszont neki lesz jobb, hogy egyedül is eltud aludni.
2012. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!