Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababörzén áruló anyukák, kb...

Bababörzén áruló anyukák, kb mennyi bevétel jön össze egy börzén?

Figyelt kérdés
Most megyek először eladni. Vásárolni szoktam, meg vaterázni is, kíváncsi lennék, Nektek megérte-e.

2012. aug. 15. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ, hogy mit árulsz. Ha minőségi, márkás, majdnem új dolgokat, F.P. játékokat, akkor akár 15 ezer is összejön. Ha 100-200 forintos ruhácskákat, akkor pár ezer Ft - mennyiségtől függően.
2012. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi most szombaton voltunk barátnőmmel,3500 ftos ruhákból árultunk 9 e ft-ot
2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsánat 3-500 ft-os
2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8000.-ft körül árultam utoljára!
2012. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Majdnem semmit nem adtam el, az utolsó fél órában odajött egy anyuka és annak adtam el a lim. Manduca-mat 20 e Ft.Jó járt vele.Amúgy sok helyen "megölik" a kereskedők az egészet, akkor keresel valamit ha több 300 Ft body van, nekem nincs ilyesmim, mind jó minőségű márkás ruha (nem sz@r next), szóval ha agyonhasznált ruháid vannak többségben akkor pár száz forintért darabját el tudod adni, de amúgy nincs pénzük az embereknek megfizetni a nagyon szép állapotban lévő ruhákat fél áron sem.Én inkább eladom interneten.Elgondolkoztam azon is, hogy azért vegyek a lányomnak Tesco ruhákat, hogy utána 300-800 Ft eladjam, hát nem.Nem megyek többet.
2012. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!