Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes ma a kislányom! Hasfájó...

3hetes ma a kislányom! Hasfájós, az infacol nem jött be, most próbálkozom majd adni neki az édeskömény teát! Arra rá van irva, hogy hogy kell elkésziteni, és, hogy naponta mennyit adjak belöle a babámnak?

Figyelt kérdés
azt hallottam,hogy ánizzsal id keverhetem az édesköményt,mennyi idő után hat a tea?látom majd rajta,hogy jobban van?
2012. aug. 16. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én BABA MOSOLY teát adtam a lányomnak.Abban csak kömény van.A Mecsek teától nálunk csak rosszabb lett a helyzet.

Persze, rá van írva a dobozra, hogyan kell használni, és valószínű ha nem látod erőlködni és nem hallod sírni és nyöszörögni a babádat, akkor azok észre vehető jelek.

Egyébként szoktad tornáztatni is, hogy távozzanak a szelek?

2012. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem filtereset veszel, akkor úgy kell megcsinálni, hogy felforralod a vizet és rögtön utána beleteszel kb. egy csipet (8-10 darab) édesköményt. Addig áztatod, amíg nagyon halvány sárga nem lesz a víz, utána leszűröd. Ez kb. 1 perc, vagy még annyi sem.

Meglátod, hogy mennyire tolerálja, ha ízlik neki, akkor akár egész nap ihatja.

2012. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:
Mennyi ideig használtad az Infacolt? Mert kell kb. 1 hét, mire használ! Nekünk bevált. A teakérdéshez nem tudok hozzászólni. Remélem valami segít a kicsikédnek!!!
2012. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kíváncsicska ***** válasza:
Próbáld meg az espumisan cseppet.Nekünk z jött be.Az infacol még rosszabbá tette a helyzetet.15 csepp az infacolból és minden jó volt, nem is kellett 25 cseppet adnom.
2012. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy doboz infacolt használtunk el,annak csak kellett volna hatni!!!
2012. aug. 16. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem jött be az Infacol, de az angol víz igen!
2012. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gripe water sajna a mi városunkban hiánycikk:( a teát kis cukorral izesitsem,vagy ne??
2012. aug. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!