Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne sírjon hason?

Krisztina24 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne sírjon hason?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos múlt, elkezdett hasra fordulni, de sajnos vissza még nem tud a hátára. Hason nem szeret,ordít. Hiába fordítom vissza a hátára, azonnal a hasán van, és sír. Most éppen megnyugodott hason,lehet hagynom kellene kicsit Sírni és majd megszokja?


Köszi!


2012. aug. 16. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, az idő megoldja.

Addig meg csináld, ahogy igényli. Ha néha jó hason, hagyd úgy, de ne erőltesd.

2012. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd talán ez ráveszi arra, hogy gyorsan megtanuljon visszafordulni. :) Én picit hagynám mindig hason, hátha rávenné magát a munkára.
2012. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hú az én lányom meg hanyatt ordított, születése óta csak hason van el. végül elvittük dévényes gyógytornára megnézetni és kiderült, hogy gyengus a nyakizma, válla és nem komfortos neki hanyatt, ezért nem szeret., A gyógytornász megkezelte és már aznap elvolt a játszószőnyegen hanyatt. A tornát csináljuk mindennap és azóta jó neki hanyatt is, hason is.


Szerintem ha nagyon tiltakozik ellene, egy állapotfelmérésre vidd el egy Dévényeshez, nem veszítesz vele semmit max azt mondják, hogy semmi baja vagy legrosszabb esetben kap 1-2 gyakorlatot otthonra, hogy jobb legyen neki.

2012. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:
Próbálj meg adni neki valamit, ami érdekli, nálunk bevált. :-)
2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Reméljük mihamarabb megszeret hason is! :)

2012. aug. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!