Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cerumina Gocce fülcseppet...

Cerumina Gocce fülcseppet használta már valaki? 10 hónapos a babám. Milyen fülcseppet ajánlatok a fülzsír feloldására? Ki mit használt már?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám. Persze a betegtájékoztatón nincs feltűntetve hogy mikortól használható. Itt néztem a neten, itt fel van tűntetve hogy 2 éves kortól használható. Már cseppentettem, remélem nem lesz baja tőle, mert csak 10 hónapos még... Ne használjam tovább?
2012. aug. 16. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ma voltam magán fül-orr gégésznél (sajnos csak oda érdemes menni), és kérdeztem, kell -e tisztítani a fülét a babának, azt mondta, hogy elég, ha fürdés után a törölköző sarkával megtörlöm, vagy ha kívül összegyűlik több, akkor egy kis étolajat lehet rácsepegtetni, és az feloldja. Nem kell ezzel foglalkozni jobban, pl pucolni. Ha meg úgy gondolod, hogy baj lehet a fülével, vidd el inkább orvoshoz, véleményem szerint. Én semmi cseppet nem használnék orvosi vélemény nélkül.
2012. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azóta voltunk már orvosnál, antibiotikumot kapott.
2012. szept. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!