Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós abbátok hány percig...

3 hós abbátok hány percig szopizik?

Figyelt kérdés
eddig 20-30 percet evett, most 10 után készen van. ennyire lehet ügyes? vagy kevesebb a tejem?

2012. aug. 16. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám , mikor megszületett és jol beindult a tejem 6-10 perc alatt letudja a szopizást. Most 5 hónapos. Ha nem sír utána akkor elég volt neki! Szoptatás után próbálj fejni és meglátod, hogy van-e még benne. Én mindig így ellenöriztem!
2012. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig az én lánykám is 20 perceket cicizett, most 5-10 perc és kész is. Nem elégedetlen, este egyszer kel enni (3-4 között), de a gyors szopi után alszik is vissza. Általában este 8-fél9 mire elalszik. Viszont nappal 2,5 óránként eszik, az eddigi 3 órákhoz képest. Növekedési ugrásra gondlok, bár ki tuduja.
2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eznormális!:)


Mostmár "csak" eszik mertnemér rá "élvezkedni",mertminden érdekli...

Ezért végez gyorsan,mert márvannak érdekes dolgokamik elvonják afigyelmét!:)Ez teljesen rendben van!


2,5 éves és 3 hós csajok anyuja

2012. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 16. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb 2,5-3 hónapos korában egyik napról a másikra a szokásos 10-12 perces szopizások helyett átállt a kb 6perces evésre. A védőnő ekkor azt mondta, hogy megerősödik a "szopóizma" és hatékonyabban tud szívni, ezért végez hamarabb. Ha utána nem sír, nem elégedetlen, akkor csak ügyesedik a babád :)
2012. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám ebben a korban kb. fél óráig szopizott, de ez haladás volt már az újszülöttkori óra, másfélórás szopikhoz képest. Most 5 hónapos és kb. 10-15 perc, úgyhogy nagyon ügyes kisfiú. A tiéd hamarabb lett sokkal ügyesebb.:)
2012. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!