Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Holnap temetésre kell mennem vidékre, sajnos csak busszal tudok menni. Van egy 5,5 hónapos kislányom akit természetesen nem akarok oda vinni. A sógornőm vigyáz rá szinte egész nap majd. 3-kor kezdődik, de nekem fél 4-kor el kell indulnom vissza, hogy a buszt elérjem. Még egy órát nem akarok várni a következő buszig. Így is már tiszta ideg vagyok a holnap miatt, mert még nem voltam távol ennyire messze, ilyen sokáig a kislányomtól. A nagymamámat temetik, azért szeretnék ott lenni.

Jövő héten meg a keresztelő lesz, már minden le van fixálva, fizetve, ruha megvarratva, nem szívesen halasztanám el. Szerintetek?


2012. aug. 16. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, el lesz nélküled, lehet észre sem veszi hogy nem vagy ott, elszórakoztatják majd, jól el lesz, egy kis újdonság neki!

Szerintem megvárhatod a következő buszt, mert fél óráért nincs értelme el sem indúlni, a babád miatt meg ne aggódj, fél nap távollétből nem lesz gondd! Neked nehezebb mint neki, hidd el!

A keresztelőt nyugodtan meg lehet tartani ettől függetlenűl!

2012. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz, sőt ő még olyan pici, hogy fel se fogja.
2012. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a gáz ebben? Mire gondolsz?
2012. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi gáz.

Nagymamádat temetik, szeretnél ott lenni, ez természetes.

Van egy kislányod, aki még pici, ezért nem viszed, ez természetes.

Hamar haza akarsz hozzá érni, ez természetes.

Jövő héten lesz a keresztelője, amire már minden megvan, ezt meg kell tartani, ez rendben van.


Mit gondolsz mi itt a baj?


Hogy a temetésen nem leszel ott végig?

Ha ez nagyon zavar, akkor várd meg a következő buszt, mert ha sógornődnél lesz a babád, és megbízol benne, akkor nem hiszem, hogy nagy gond lenne egy órából.

De ha ezt mégsem akarod, akkor ez van, a lányod most az első mindenben, és ezt szerintem nagymamád is így akarná.


Vagy az a baj, hogy a keresztelő túl közel esik a temetéshez?

Hát igazából emiatt nem kell aggódnod. "Legalább" történik veletek valami szép is, egy ilyen rossz esemény után.


Nekem apukám halt meg, mikor a lányom még kicsike volt. Akkor egész nap az egyik barátnőm vigyázott rá, és nem volt gond. Tudom zavaró, hogy nincs az emberrel, de ha jó kezekben van, akkor nem lesz baj.

2012. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. aug. 16. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Januárban temettük édesanyámat:( akkor volt a fiam 4,5hónapos.Déltől fél hatig a férjem nővére vigyázott rá,nem volt semmi gond.Nyugodtan maradj csak a végéig!!!A keresztelőt meg ez miatt nem kell elhalasztani!
2012. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!