Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés?

Pelenka kérdés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más jön be,de most állunk pelenkaváltás előtt (3-ról 4-re,mert már mindig kifolyik nagyalváskor a pisi) és fogalmam sincs mit kéne kipróbálni.Pampers activ Baby tapasztalat esetleg vkinek? Eddig minden méretben más fajta pelus volt a jó, szóval tanácstalan vagyok...

2012. aug. 16. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

nekünk bejött az activ baby.Viszont a sleep and play nagyon szar szerintem!

Nekünk még bejött a happy bella is, leértékelve elég olcsó,illetve most Lidl-be veszem a pelust,az is bejött és csak 47-re jön ki a maxi méret!

2012. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Lidliset már hallottam másoktól is hogy nagyon jó ,de itt csak Tesco van meg rossmann az isten háta mögött :-((((
2012. aug. 16. 14:24
 3/18 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre hogy fiúnak és lánynak más-más jön be. Lányom 2 éves-már szobatiszta,kiskorától fogva mind1 mibe csomagoltam a fenekét jó volt.

Kisfiam /1 hónapos/ és elég gyakran válogatok,mert nem mindig jó az amit veszek. Pl. A Pampers Premium Care sz@rt se ért,pedig elvileg ezért olyan drága...

2-esből Liberot,használtam,most átálltam a 3-as active baby-re,ezzel meg vagyok jelenleg elégedve. De még ajánlom a DM-es Babylove-t,az is jó szerintem.

2012. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

első vagyok, mi próbáltuk a rossmann saját márkását,az is jó volt,meg a tesco saját márkása is nagyon bejött(zöld,nem a gazdaságos).

Csak azok pl mind drágábbak mint a lidlis, így nem veszem...

2012. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a narancssárga pampers, és olcsóbb mint a zöld csomagos. De persze az is jó volt, ha éppen akciós volt olyat vettem. Sokat használtam még a huggies-t is, nekünk az is bevált. Kinek mi jön be!
2012. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi még csak 2-ről váltunk 3-ra, eddig a Pine jött be, remélem ezután is jó lesz, mert árban is egész jó. Ha érdekel, tudok küldeni leírást.
2012. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2-esből szuper volt a narancssága Pampers, 3-asból már egyáltalán nem. 3-asból Babylove narancssága nappal, Pampers pr.care éjszakára, Babydream nekünk kicsit vastag volt, bepirosodott a feneke tőle, Libero sose volt jó (ismétlem nekünk).Köszönöm a válaszokat, kipróbálom akkor a Pamp. activot, hátha jó és nem dobom ki a pénzt :-)
2012. aug. 16. 14:33
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt a pine-t megnézem az interneten,még nem hallottam róla és Huggiest sem próbáltam még lehet itt lesz az ideje, köszönöm! :-)
2012. aug. 16. 14:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó az active baby! Nekem egy bajom van vele, hogy drága. :-/ Így Dada pelust rakok alá nappal, éjszakára meg pempit ;-)

Egyetértek az elsővel. A sleep&play nagyon ratyi! A rossmann-os babydream ami még jó.

2012. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Kiki01 ***** válasza:
Nekem 2-esből és 3-asból bejött az active baby, de a 4-esnek valami förtelmes szaga lesz a pisitől. Egyébként én is most kísérletezem a 4-esekkel, hát eddig amiket próbáltam egyik sem jött be, most vettem huggies-t, remélem az jó lesz.
2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!