Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyilvános szoptatás, de hogyan?

Nyilvános szoptatás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Diszkréten szeretném megoldani házhon kívül, ez hogy lehetséges? Ötleteket várok, nem olyan tanácsot, hogy maradjak otthon.

2012. aug. 16. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leterítettem pelussal!
2012. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós melltartó és pelussal eltakarod.
2012. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szoptatás kendőt is elég sok helyen lehet venni.

[link]

2012. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén letakarom pelussal,vonaton ,strandon is így szoptattam.Bevásárló központokban meg el lehet vonulni szerencsére.Általában olyankor ha sokáig vagyunk házon kívül,akkor vagy elöl gombos felsőt vettem fel,vagy valami laza ruhát
2012. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A legegyszerűbb megoldás, hogy viszel egy textil pelust, amit a válladra és a babára terítel, így bár tudják majd mit csinálsz, semmi nem fog látszani. Célszerű olyan felsőben lenni, amiből könnyedén ki és visszarakod a melled. Én egyszer templomban szoptattam, esküvő közben, egy eléggé kivágott ruha volt rajtam, az utolsó sorban ültem, a fiam akkor volt 8 hónapos és igen nyűgös. Magamhoz öleltem a babám, a feje mindent takart, olyan volt, mintha altattam, ringattam volna. Még képek is készültek, egyiken sem látszik semmi. Ez volt a legextrémebb szituáció egyébként. :) De ha hordozókendőt használsz, az is eltakar mindent. Eldugottabb helyet pedig sokfelé találsz.
2012. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A szoptató kendő jó,Én egy lapszoknyámat alakítottam át erre a célra ;)

Ma már elég beszűkültnek kell lenni hogy azt tanácsolja valaki ,maradj otthon :)

2012. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy bő póló volt rajtam és akkor felhajtottam, vagy ha mély kivágású a ruha, akkor rá tudsz borítani egy textilpelust.


Bevásárlóközpontokban van külön szoba, ahol nincs kérdezz rá, mert engem egyszer egy elsősegélynyújtó szobába vezettek be. Egy áruházban voltam, rákérdeztem a biztonsági őrnél hogy el tudok-e vonulni, az meg kedvesen kinyittatta nekem. Parkban is vannak eldugottabb részek.

2012. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

játszótéren láttam mástól és tök jó ötlet: egy csipesszel a vállára csiptetett pelust, úgy tette mellre a babáját, így szépen takart mindent, de nem kellett igazgatni közben.


én strandon szoptattam úgy, hogy fekve, csak az alsó mellemet kicsomagolva, így ahonnan látszódott volna, onnan takarta a baba.

2012. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pelussal eltakarni; két réteg ruha: felső réteg felhúz, alsó marad, pici nyílás lesz a kettő között, nem látszik semmi, a derekad sem; karikás kendőben csípőn hordozva vagy kendőben csípőkötésben.
2012. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!