Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kértetek már orvosi/szakértői...

Kértetek már orvosi/szakértői Elefanten cipőről?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a vélemény róla? Volt amit jobb szívvel ajánlottak?
2012. aug. 16. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
nekünk nem nagyon ajánlották nem igazán jó a talpuk bár a drágábbak még elmennek. Nekünk a richtert és a super fitet ajánlotta nekünk ebből a super fit jött be jobban.
2012. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakértői vélemények alapján döntöttem, de nem az orvos ajánlotta :)

2 éves korig alakul a talp izomzata, boltozata - ezért nem érdemes azt befolyásolni, haránt emelőkkel, meg erre-arra dőlő sarkokkal (hacsaknem ortopéd orvos tanácsolja valami miatt).

Én ezt a márkát veszem a kisfiamnak még egy darabig. Hajlékony a talpa + fogja a bokát! Ennyi! - a többi a fiam lábára van bízva :)


Haránt emelős cipőkről külön megvan a negatív véleményem ...meg a pronáló és supináló csodákról is. Tök felesleges, ha nincs komoly baj a baba lábával.

2012. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a harántemelők és a suplinált cipők valóban ártalmasak ha nincs gond
2012. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én dévény tornász ajánlására vettem Elefantent.
2012. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ortopéd doki ajánlotta az Elefantent, meg a superfitet is. Azóta is e kettőt veszem kicsinek.
2012. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!