Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom majd egy éve sés nem...

Lányom majd egy éve sés nem ül meg sem babakocsian, sem gyerekülésben kerékpáron, sem autóban, vegyek neki triciklit?

Figyelt kérdés
Abban fog ülni? Olyan tologathatósra gondoltam, félek az sem lesz jó neki és kiadom a pénzt feleslegesen. Meg jön az ősz, eső stb már nem fogja használni. Dehát ölben nem cipelhetek 10 kg!!!!
2012. aug. 17. 09:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, hátha az tetszik neki. Van amelyik kormányán duda, csengő, meg ilyen foglalkoztató dolgok vannak. Egyébként jövő tavasszal is használhatjátok ha jó idő van, meg később le lehet szerelni az oldalsó védelmet és lábbal hajthatja. Ha meg nem kell eladhatod a vaterán.
2012. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

[link]

Mondjuk valami ilyet, vehetsz használtanis, de vannak itt újak is.

2012. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
nehogy már egy 1 éves döntse el h óhajt-e babakocsiban ülni! állj a sarkadra,mi lsz így később????
2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Örjöng a babakocsiban ha be van kötve, ha meg nincs kimászik, feláll, sétáltunk úgy, hogy ő közben örjöngött, 4 napig bírtam, te mit tennél???
2012. aug. 17. 10:18
 5/22 anonim ***** válasza:
Kitartottam volna.Következetesség..... Legalábbis én.
2012. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én meg sajnáltam, minek eröltessem, ha nem akar és van más lehetőség? Gyenge vagyok :(
2012. aug. 17. 11:11
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
a hiszti miatt nem kell sajnálni. én inkább kitartanék akármedig,mert ez semmi jóra nem vezet. megmondod neki h nyugton maradsz és kész! következetes legyél mert a fejedre nő!!
2012. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
De épp erről van szó.mi a másik lehetőség? Ölben cipelni mindenhova? Ismerőseid között nincsen olyan akiknek van ilyen triciglijük?Esetleg kiprobalhatnatok.Bar vasarolni nem hiszem h felesleges penzkidobas lenne,foleg ezek a 3:1-ben-ek.Érdemes outletekben is megnézni
2012. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
na igen,mert van lehetőséged ezreket kidobálni h hátha a naccsos kisasszony megmarad valamiben. gondolj arra h nincs választás! akkor te sem gyengülsz el!
2012. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
triciklibe is be lesz kötve,mert még kicsi. szar időben meg nem mehetsz azzal,akkor megint a kocsi kellene. sztem nincvs értelme változtatgatni. egy gyerek nem dönthet bizonyos dolgokban! később is majd 100 féléből választhat? ez igaz a kajára,napi rutinra. kislányom ez az ebéd és pont. lefekvés és kész. stb. hisztis diktárorrá neveled így ami neki sem lesz jó hát még neked!!!
2012. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!