Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már lehet, hogy fogzás?

Ez már lehet, hogy fogzás?

Figyelt kérdés

2hónapos kislányomnak nagyon folyik a nyála és olyankor nagyon szívja a cumit is!!Nyöszörög, olykor sírdogál is hozzá! Lehet hogy már a fogacskái? Vagy csak mozoghatnak a csírái?

Az ínyét néztem, nem látom, hogy jönne a foga.



2012. aug. 17. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a fogzás tünetei hónapokkal korábban is jelentkezhetnek az első metszőfog kibújása előtt. :)
2012. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Fiam 3 honapos, 2 honaposan ugyanezt csinalta, mostanra egyertelmu, hogy a foga. kezdd el a chamomilla vulgaris ch 15 homeo bogyot,hogy mire tenyleg megkezdodnek a fajdalmai, kicsit enyhitsen rajta. nem tudom korai volt-e de mi vettunk Neki hutos ragokat,egyelore nem tartja meg a kezeben,de ha en fogom, nagyon elvezi a ragcsalast:-)
2012. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem normális, minden baba nyáladzik. A nyöszörgés meg lehet,hogy a hasától van.

Az enyém is így csinálta, mégis 6 hónaposan bújt ki az első foga!

2012. aug. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta és 3,5 hónapos korára 2 alsó fogacska kinn is volt!
2012. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!